دانلود بازی Dead Clade Rising برای اندروید

دانلود بازی Dead Clade Rising برای اندروید

دانلود بازی Dead Clade Rising برای اندروید

با اینکه ژانر شوتر اول شخص برای سال‌ها است که موفق شده به واسطه آثار عظیم و حماسی، خود را زنده نگه دارد، ولی همچنان می‌بینیم که استودیوهای کوچک‌تر نیز دست به کار شده‌اند تا بازی‌های هیجان انگیزشان را در این سبک ارائه کنند. به‌عنوان‌مثال به تازگی شاهد عرضه عنوان Dead Clade Rising از سوی Chengdu KrApes Entertainment Technology هستیم که سروصدای زیادی به پا کرده است.

گیم پلی جذاب و نفس گیر

Dead Clade Rising به دلیل موضوع و ظاهر متفاوتش، توانسته اینترنت را تکان داده و شروعی طوفانی داشته باشد. این یک بازی شوتر در سبک اکشن است که در آن شما در یک جزیره متروک گیر افتاده‌اید و باید در برابر سایر حمله دشمنان زنده بمانید. هدف بازی این است که مأموریت‌ها را تکمیل کنید و جایزه بگیرید. گیم پلی این بازی می‌تواند بسیار نفس گیر شود.

تنوع اسلحه‌ها و نقشه‌ها

بهترین بخش Dead Clade Rising گیم پلی‌اش است. بازی به شدت سریع بوده و نیاز به استراتژی و تفکر لحظه‌ای دارد. خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که بدون تقصیر خودتان می‌میرید و این می‌تواند بسیار دلسردکننده باشد. ولی ناامید نشوید، زیرا استاد شدن در تکنیک‌های آن تنها مدت کوتاهی زمان گیر است و در نهایت می‌توانید قهرمان هر دستی که در آن بازی می‌کنید باشید.

گرافیک زیبا و خیره کننده

در زمینه گرافیکی، Dead Clade Rising یکی از زیباترین آثاری شوتری است که اخیر برای گوشی‌های هوشمند عرضه شده است. از محیط‌ها و نقشه‌های بازی گرفته تا اسلحه‌ها و جزئیات آن‌ها، همگی به صورت سه بعدی و خیره کننده درون بازی قرار گرفته‌اند. پس اگر به دنبال یک شوتر باکیفیت و نفس گر هستید، Dead Clade Rising یکی از بهترین گزینه‌ها است.

ویژگی‌های بازی Dead Clade Rising

اسلحه‌های قوی و متنوع
تعداد نقشه‌های فراوان
مراحل خاص و پر از جایزه
گرافیک زیبای سه بعدی
بسیار اعتیادآور و جذاب
کنترل‌های ساده و بهینه

بازی Dead Clade Rising عنوانی در سبک شوتر اول شخص است. این بازی با تنوع بالای اسلحه‌ها و مراحلی که در اختیار گیمر قرار می‌دهد، موفق شده گیم پلی ای اعتیادآور داشته باشد که می‌تواند شما را برای ساعت‌ها درگیر خود کند. پس برای یک شوتر باکیفیت و خیره کننده، همین حالا Dead Clade Rising را دانلود کنید که پشیمان نخواهید شد.

بازی Dead Clade Rising هم‌اکنون در پلی استور منتشر شده است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Critical Ops  و Bullet Force  را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Dead Clade Rising برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Dead Clade Rising برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

Generated by Feedzy