دانلود بازی DomiNations برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/11/11

دانلود بازی DomiNations برای اندروید

در DomiNations جهان و ملت ها را در سراسر تاریخ تسخیر کنید! کار خود را از دهکده ای کوچک در گوشه ای از دنیا آغاز کنید و در نهایت با دلاوری ها و جنگ آوری های خود، آنجا را به کلانشهری پر رونق تبدیل نمایید. قطعاً در این زمان است که می توانید امپراطوری خود را بنا کرده و بر ملتتان فرماندهی کنید. شما می توانید به مرور زمان به عنوان یکی از تمدنهای بزرگ تاریخ جهان نبرد شناخته شوید.

دنیای خود را بسازید و حکومتی قدرتمند داشته باشید !

شما از بین 8 ملیت قدرتمند با آداب و رسوم منحثر به فرد، می توانید یکی را به دلخواه انتخاب کنید. در جهانی بزرگ با تمدن باستانی، با اسطوره های بزرگی چون لئوناردو داوینچی استاد استراتژی، کاترین بزرگ ملکه ی مصر، پادشاه سجونگ امپراطور شکست ناپذیر و دیگر رهبران ملاقات خواهید کرد و از آن ها تاکتیک های زیادی یاد خواهید گرفت. پس از ساخت و توسعه ی امپراطوری خود، به دیگر سرزمین ها حمله کنید و تمامی مال و ثروتشان را تسخیر نمایید تا در نهایت بتوانید امپراطوری خود را گسترش داده و بزرگتر از قبل کنید!

ویژگی های کلیدی بازی DomiNations

ملاقات با اسطورهایی چون لئوناردو داوینچی ، کاترین بزرگ ، پادشاه سجونگ و دیگر رهبران
وجود 8 تمدن قدرتمند و بزرگ از جمله رومی ها ، انگلیسی ها ، چینی ها ، فرانسوی ها ، آلمانی ها ، ژاپنی ها ، کره ای ها و یونانی ها
امکان ارتقا و تقویت بناهای مهم مانند اسلحه خانه و کمپ تمرینی سربازان
در دسترس بودن تجهیزات لازم برای جنگ
گیم پلی استراتژیک و سرگرم کننده
گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی DomiNations هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.5 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Gods of Olympus و Blades of Brim را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی DomiNations  برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی DomiNations برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close