دانلود بازی Dragon Hills برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/11/16

دانلود بازی Dragon Hills برای اندروید

آیا همه پرنسس‌ها در قلعه خود منتظر هستند تا شاهزاده‌ای با اسب سفید به دنبال آنها آمده و با خود به سرزمین رؤیاها ببرد؟ اگر در جهان واقعی چنین باشد، در بازی Dragon Hills همه چیز برعکس است. در این بازی فوق‌العاده سرگرم‌کننده اندرویدی، پرنسسی وجود دارد که به کمک اژدهایی قدرتمند خود را از کاخ رؤیاها بیرون کشیده و اکنون جهان را زیرورو می‌کند تا از تمام کسانی که با او بد بوده‌اند انتقامی سخت را گرفته و آنها را نابود کند.

این بازی را توسعه‌دهندگانی از استودیو Rebel Twins برای علاقه‌مندان به سبک اکشن منتشر کرده است. گیم پلی به شکل محصولاتی طراحی شده که در آن شاهد ترکیبی از دونده بی‌پایان و حالت رکوردزنی هستیم. در جهان بازی سوار بر اژدهایی قدرتمند به بالا و پایین بروید و هرآنچه می‌توانید امتیاز و آیتم به دست آورید و رکوردهای قبلی را بشکنید.

در کنار شاهزاده خانم برای انتقام آماده شوید!

کنترل یک اژدهای بسیار خطرناک را در این ماجراجویی هیجان‌انگیز به دست آورید و به شاهزاده خانم خشمگین کمک کنید تا در مأموریت انتقام خود پیروزمندانه تمام دشمنان را شکست دهد. از داخل تپه‌های سرسبز عبور کنید و در هوا به پرواز آیید و با هرآنچه به‌جز موانع مرگبار تصادف کنید و همه چیز را در راه خود نابود سازید. شوالیه‌ها را تعقیب کنید، قلعه‌های جدید را تسخیر و سرزمین‌های جدید را کشف نمایید!

زمینی که بر روی آن بازی شکل گرفته است، کاملاً تخریب‌پذیر بوده به شکلی که اژدها می‌تواند به داخل زمین رفته و از آن خارج شود و در هوا به پرواز آید. در این زمین موانع متعددی همچون دریاچه‌های مواد مذاب قرار دارد که اگر با آنها برخورد داشته باشید، یکی از پنج جان خود را از دست خواهید داد.

نبرد با Boss های حماسی!

علاوه بر اینکه باید با سربازان پیاده مبارزه کنید و برج‌های آسمان‌خراش را نابود کنید، نبردهای حماسی با رئیسان قدرتمند نیز وجود دارد. اما جای نگرانی نیست چراکه سلاح‌های قابل ارتقا، زره‌پوش و مواد منفجره قابل انعطاف برای بازکردن در دسترس است که به کمک آنها می‌توانید مراحل را با امتیاز بالایی پشت سر بگذارید. در طول مسیر سکه‌ها را جمع‌آوری کرده و آیتم‌های مختلفی که در هوا معلق می‌شوند را به دست آورید. برخی از آنها در لحظه اژدها را برای مدت کوتاهی متحول می‌کنند و باعث قدرت بیشتر می‌شوند.

ویژگی های کلیدی بازی Dragon Hills

زمینی کاملاً تخریب پذیر
نبردهای حماسی با Boss
سلاح های قابل ارتقا ، زره پوش و مواد منفجره قابل انعطاف
دستاوردها و تابلوهای امتیازات برای رقابت با دوستان
گیم پلی فوق العاده سرگرم کننده ، سریع و خشمگین
گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی Dragon Hills هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.7 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Dragon Hills 2 و Rocket Royale را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Dragon Hills با ترافیک نیم بها برای اندروید همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Dragon Hills برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close