اف تی اپیک

دانلود بازی Fighting Tiger برای اندروید

دانلود بازی Fighting Tiger برای اندروید

با اینکه بازی‌های مبارزه‌ای به تجربیات گروهی و روی کنسول‌ها معروف هستند، ولی گاهی اوقات شاهد این هستیم که بر روی تلفن‌های هوشمند نیز ظاهر شده و تجربه جالبی را برای گیمرها ممکن می‌کنند. بازی Fighting Tiger نیز یکی از همین دسته آثار بوده که موفق شده تا فرمول جذاب بازی‌های مبارزه‌ای را به شکل هوشمندانه و خوش ساختی بر روی تلفن‌ها ایجاد کند.

یک مبارزه فراموش نشدنی

شما جین، یک مبارز کونگ فو هستید، و به شدت می‌خواهید گروه خلاف‌کارانه خود را ترک کنید، اما گروه شما ایده‌های دیگری دارد. شما باید برای دوستان و زندگی خود بجنگید که اگر حرکت اشتباهی انجام دهید می‌تواند خیلی زود به پایان برسد. این بازی از فرمول‌های کلاسیک سبک مبارزه‌ای پشتیبانی کرده و با نبرد با هر شخصیت، می‌توانید داستان بازی را به جلو هدایت کنید.

کنترل بسیار آسان و بهینه

اولین چیزی که در Fighting Tiger می‌درخشد، کنترل‌های ساده و بهینه آن بوده که انجام مبارزات را بسیار آسان کرده است. سپس گرافیک سه بعدی خیره کننده بازی به چشم می‌آید که بسیار دقیق و پیچیده موفق به قرار دادن کاراکترهای رنگارنگ و انیمیشن‌های نبرد شده است. بدون شک Fighting Tiger یکی از بهترین و تأثیرگذارترین بازی‌های مبارزه‌ای موبایلی در دنیا است.

دشمنانی چالش برانگیز

تکنیک‌ها و فرمول‌های مختلف زیادی وجود دارد که می‌توانید با ترکیب کردنشان، دشمنان سخت و درگیرکننده بازی را زیر پا بگذارید. باس‌ها و چالش‌های فراوانی جلوی مبارز داستان ما قرار گرفته تا نگذارند که به موفقیت برسد. پس سریعاً دست به کار شده و با دانلود کردن یکی از جذاب‌ترین بازی‌های مبارزه‌ای دنیا، سرنوشت شخصیت اصلی را برایش تعیین کنید.

ویژگی‌های بازی Fighting Tiger

سیستم مبارزات پیچیده
استفاده از کمبوهای خاص
کنترل‌های ساده و بهینه
گرافیک خیره کننده و زیبا
چالش‌های سخت و دشوار
به شدت سرگرم کننده

بازی Fighting Tiger عنوانی در سبک مبارزه‌ای و اکشن از Jiin Feng است. این بازی بر اساس الگوها و فرمول‌های آشنای سبک مبارزه‌ای تولید شده و می‌توان با دانلود کردنش، شاهد تعدادی از حماسی‌ترین و خیره کننده‌ترین صحنه‌های اکشنی بود که تابه‌حال در تاریخ بازی‌های موبایلی سابقه نداشته است! تجربه این بازی بسیار جذاب را به تمامی گیمرها توصیه می‌کنیم.

بازی Fighting Tiger هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.4 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Street Fighter Duel  و Eternal Evolution  را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Fighting Tiger برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Fighting Tiger برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.