دانلود بازی Fishing Sim World Pro Tour برای PC

by | 0 Comments | 1401/10/21

دانلود بازی Fishing Sim World Pro Tour برای کامپیوتر

یکی از سبک‌های جذاب و سرگرم‌کننده در بازی‌های ویدیویی، بازی‌های شبیه‌ساز هستند که در آن‌ها انواع سوژه‌ها و فعالیت‌های دنیای واقعی در دنیایی مجازی بازسازی می‌شوند تا هر کسی بتواند از پشت سیستم آن‌ها را تجربه کند. تا به امروز سوژه‌های بسیاری در بازی‌های شبیه‌ساز مورد توجه قرار گرفته که هر کدام در نوع خود جذاب و سرگرم‌کننده هستند، از کشاورزی و مدیریت رستوران گرفته تا تعمیرکار اتومبیل، ماهیگیری و… بازی Fishing Sim World Pro Tour عنوانی جذاب با سوژه ماهیگیری بوده که با مکانیک‌های گیم پلی واقع‌گرایانه و جذاب اگر به ماهیگیری علاقه‌مند باشید می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

شما در این بازی می‌توانید در دنیای مسابقات ماهیگیری غرق‌شده و شانس خود را برای رسیدن به قهرمانی در این رشته امتحان کنید. بخش داستانی بازی شما را در مسیری قرار می‌دهد که باید در کنار 100 تا از بهترین ماهیگیران خودتان را نشان داده و بتوانید به قهرمانی برسید. در این ماجرا باید مهارت بسیاری به خرج دهید و تمام فوت و فن‌های ماهیگیری را با ابزارهای مختلفی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، یاد گرفته و به کار بگیرید. از لحاظ گیم پلی بازی به خوبی تمامی ویژگی‌ها و جزییات ماهیگیری مدرن را شبیه‌سازی کرده تا تجربه‌ای نزدیک به واقعیت را به شما منتقل کند.

اکثر وسایل ماهیگیری بازی، لایسنس شده از برندهای معروفی مثل Bass Cat Boats، Rat-L-Trap، Duckett Fishing و Korda هستند. شما با استفاده از GPS قایق می‌توانید محلی که می‌خواهید ماهی‌های آن را صید کنید مشخص کنید و وسایل مخصوص خود را انتخاب کرده و با استراتژی و صبر و حوصله، به شکار ماهی‌های مدنظر خود بپردازید. هوش مصنوعی ماهی‌ها بسیار پیشرفته است و رفتار هر گونه از ماهی‌ها فرق دارد که این تفاوت‌ها با تغییر دمای آب و نحوه‌ی انتخاب طعمه، خود را بیشتر نشان می‌دهد. آب و هوای بازی کاملاً پویا است و ممکن است به‌طور اتفاقی دمای آب تغییر کند که شما باید آمادگی کاملی را در مقابل این وقایع داشته باشید. بیش از 29 گونه مختلف ماهی در بازی وجود داشته که هر کدام را می‌توانید صید کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Call of the Wild The Angler و Fishing North Atlantic Scallop را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Fishing Sim World Pro Tour برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows® 7 64bit / 8 64bit
Processor: Quad-Core 3.5 Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Graphics Card with 2 GB Video RAM: Nvidia Geforce GTX 750 or equivalent
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 45 GB available space
Additional Notes: External mouse or compatible Xbox controller required

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Fishing Sim World Pro Tour برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close