دانلود بازی Garden In برای PC

by | 0 Comments | 1402/01/10

دانلود بازی Garden In برای کامپیوتر

فعالیت باغبانی به جرئت یکی از سرگرم کننده‌ترین و آرامش‌بخش‌ترین کارها در دنیا محسوب می‌شود. خیلی‌ها دوست دارند تا باغچه‌های کوچک و جذاب خود را داشته باشند، ولی شرایط و لوازم مورد نیاز را در اختیار ندارند. خب برای این افراد خبرهای خوبی داریم؛ زیرا در بازی‌های ویدئویی شما می‌توانید دقیقاً همین کارها را بدون نیاز به کثیف کردن دستان خود انجام دهید. بازی Garden In از Dramatic Iceberg نیز یکی از جدیدترین و جذاب‌ترین آثار ساخته شده در دنیای شبیه ساز باغبانی است.

شما کار خود در بازی Garden In را کوچک شروع می‌کنید. یک اتاق با مقداری خاک و گلدان برای پرورش گیاهان اولیه در اختیارتان قرار دارد. پس از مدتی بازی کردن، امکان گسترش زمین بازی به همراه گونه‌های پیچیده‌تر گیاهی وجود خواهد داشت. هر اتاق بازی مجهز به یک کتاب ضخیم است که نشان می‌دهد به چه شکلی می‌توانید گیاهان را با هم ترکیب کنید تا نتایج مختلفی حاصل شود. این بازی تعادل خوبی را دنبال می‌کند که زیاد طاقت فرسا نباشید و در عین حال خیلی هم کند پیش نرود.

هر بار که به یک مرحله جدید می‌رسید، چیزهای تازه‌ای دریافت می‌کنید؛ مانند طرح‌های رنگی جدید برای اتاق، وسایل تازه مبلمان یا انواع جدید گلدان‌ها و گل‌ها. این بدان معنی است که گیم پلی بازی آرام می‌ماند، اما همیشه چیزی برای یافتن وجود دارد و در نهایت، اتاق‌های بیشتری برای بازی شما اضافه می‌شود. اگر خود را از طرف‌داران بازی‌های شبیه ساز باغبانی و کشاورزی می‌دانید، با دانلود بازی Garden In می‌توانید یکی از جذاب‌ترین و اعتیادآورترین‌های ژانر را به راحتی تجربه کنید.

بازی Garden In عنوانی در سبک باغبانی و شبیه ساز کشاورزی است. این بازی دست شما را باز می‌گذارد تا به هر شکلی که دوست دارید، باغچه کوچک خود را گسترش داده و به ساخت و ساز اتاق‌های پرجزئیات برای گیاهان مختلف بپردازید. تجربه این بازی زیبا را به تمام عاشقان باغ و باغبانی به شدت توصیه می‌کنیم.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Alchemy Garden و Garden Simulator را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Garden In برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i3 / AMD Ryzen 3
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GT 1030
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Sound Card: DirectX compatible
Additional Notes: Require a 64-bit OS and CPU

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5 / AMD Ryzen 5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1050
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Sound Card: DirectX compatible
Additional Notes: Require a 64-bit OS and CPU

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Garden In برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close