دانلود بازی Gigantosaurus Dino Kart برای PC

by | 0 Comments | 1402/01/12

دانلود بازی Gigantosaurus Dino Kart برای کامپیوتر

کمپانی Outright Games از آن دسته ناشرانی بوده که به آثار مناسب سنین کم خود معروف است. بازی‌های این شرکت اکثرا دارای گیم پلی‌های آسان و قابل دسترس و گرافیک‌های بامزه و کارتونی هستند. این موضوع در رابطه با عنوان اخیرشان یعنی Gigantosaurus Dino Kart نیز صدق می‌کند. همان‌طور که از نامش مشخص است، با یک بازی مسابقه‌ای جذاب و کارتونی بسیار شاد طرف هستید. یک تجربه زیبا و خیره کننده رنگارنگ که البته در زمینه گیم پلی، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

Gigantosaurus Dino Kart تجربه‌ای آسان برای بازی کردن است. با این حال، اگر درجه سختی آن را افزایش دهید، هوش مصنوعی این بازی، بزرگسالان و بازیکنان باتجربه را در سراسر جهان تحت فشار قرار می‌دهد. بر این اساس، این بازی به آن آسانی‌ها هم که فکرش را می‌کنید نیست. این بازی همچنین بر اساس دنیای سریال کارتونی مشهور Gigantosaurus ساخته شده که از این جهت نیز می‌تواند مخاطبان کم و سن سال را بیش از پیش سرگرم کند. البته بازی شامل یک خط داستانی نخواهد بود.

گیم پلی بازی حول 2 حالت کلیدی می‌چرخد. شما می‌توانید یک مسابقه را انتخاب کنید که در آن آزاد هستید هر مسیر یا شخصیت قفل نشده‌ای را انتخاب کنید. از طرف دیگر، می‌توانید حالت ماجراجویی را کشف کنید و در 3 چالش منحصر به فرد شرکت کنید. اگر گزینه دوم را انتخاب کنید، 5 مسابقه مختلف را انجام خواهید داد و در صورت برنده شدن، قفل پوسته‌های جدیدی را برای هر شخصیت خواهید کرد. می‌توانید دوستان و خانواده خود را به چالش بکشید و یکدیگر را به مسابقه در مسیرهای مختلف دعوت کنید.

بازی Gigantosaurus Dino Kart عنوانی در سبک ماشین سواری و مسابقه‌ای است. این بازی بر اساس سریال کارتونی معروفی تولید شده که در آن دایناسورها را بر روی ماشین‌ها کنترل کرده و با دیگران مسابقه می‌دهید. تجربه این بازی جذاب را به کسانی که به بازی‌های کارتونی و چالش‌های ساده و جذاب علاقه دارند، توصیه می‌کنیم.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های PAW Patrol Grand Prix و Miraculous Rise of the Sphinx را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Gigantosaurus Dino Kart برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10 64-Bit
Processor: AMD Ryzen 3 1200 /Intel Core i3-7100
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 550 4GB / Nvidia GTX 750
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 64-Bit
Processor: AMD Ryzen 5 2500X / Intel Core i5-8400
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon R9 280 / Nvidia GTX 960
DirectX: Version 11
Storage: 16 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

تصاویری از محیط بازی :
نوشته دانلود بازی Gigantosaurus Dino Kart برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close