دانلود بازی Hero Hunters برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/11/22

دانلود بازی Hero Hunters برای اندروید

در جهان کنونی بازی های آنلاین توانسته جایگاه خوبی را از آن خود کند به صورتی که حتی عنوان های منتشر شده در گذشته را وادار نموده تا در بروزرسانی های جدید خود این ویژگی را نیز اضافه سازند. شاید برترین عنوان های آنلاین در سبک اکشن اندروید جایگیر شده باشند. Hero Hunters یکی از برترین بازی های این ترکیب سبکی بوده که می تواند کاربران خود را به میان قهرمانان شگفت انگیزی ببرید که هر کدام برای خود دارای ویژگی، خاصیت و سبک مبارزه منحصر به فرد است. زمان را بیش از این از بین نبرید و برای نبردی هیجان انگیز آماده شوید.

جوخه ای بی باک در بازی Hero Hunters

تیمی از قهرمانان محبوب خود را ایجاد کنید. آن‌ها قادرند تا سلاح های بروز و قدرتمندی را در دست گرفته و در زمان بروز مشکل، از خود عکس العمل های خاصی را به نمایش بگذارند و این یعنی شگفت انگیز بودن گیم پلی. محیط سه بعدی نبرد، از سراسر جهان میزبان طرفدارانی خواهد بود که دوست دارند تا صحنه های اکشن بی نظیر چشمانشان را به صفحه خیره سازد. رقابت به صورت جهانی می تواند حس دیگری را به شما منتقل سازد، زمانی که بر رقیبان پیروز می شوید و آن‌ها نام شما را در ذهن ذخیره می کنند بی شک تجربه ای نادر خواهد بود که در هر بازی به دست نمی آید. دست به کار شوید و یک تیم تاکتیکی که می تواند تا 5 قهرمان را در خود جای دهید، بسازید و برنده رویدادهای روزانه و لیگ برتر شوید.

ویژگی های کلیدی بازی Hero Hunters

از توانایی های ویژه قهرمانان در نبرد استفاده کنید
پس از پیروزی در نبرد غارت را آغاز کنید
تیمی قدرتمند با دوستان بسازید
با دیگر کاربرانی از سراسر جهان رقابت کنید
در رویدادهای روزانه و لیگ برتر شرکت نمایید
تیمی تاکتیکی از 5 قهرمان را ایجاد کنید

بازی Hero Hunters هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.4 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Major GUN و Boom Beach را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Hero Hunters برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Hero Hunters برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close