دانلود بازی Infinity Kingdom برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/10/21

دانلود بازی Infinity Kingdom برای اندروید

سه سال پیش، گنوم ها خط دفاعی شمال را در هم شکستند و ارتش مکانیکی خود را به صحنه نبرد وارد کردند.به واسطه تکنولوژی برتر توانستند باعث سقوط هزاران شهر شوند و به نوعی بشریت را به نابودی بکشانند. اما هنوز باریکه ای از امید در دل جنگجویان و فرماندهان وجود دارد که باعث شده تا شما برای جمع آوری نیروهای تازه نفس دست به کار شوید. اکنون و در بازی جدید اندرویدی Infinity Kingdom بزرگترین مبارزان تاریخ، آماده هستند تا نیروهای مخوف شما را در جنگ های مرگبار هدایت کنند! آیا می توانید دشمنان را دفع کرده و صلح را به این سرزمین زخمی برگردانید؟

نیرو و قدرت های منحصر به فرد در کنار شما

بی شک ساده نیست که با دستان خالی سرزمینی روبه نابودی را دوباره احیا کرد. اما خوشبختانه گیم پلی بازی Infinity Kingdom شما را دست خالی به میدان نخواهد فرستاد و نیروهای اولیه را برای مقابله با انبوهی از گنوم ها که تمام سرزمین را اشغال و مردم را نابود می کنند، به شما خواهد داد. با پیشرفت در بازی می توانید نیروهای جدیدتر و همچنین ابزارهای مبارزه ای خاص را نیز آزاد و استفاده کنید. نباید از یاد برد که برای پیروزی در برابر دشمنان و دیگر بازیکنان، باید استراتژی خاص خود را داشته باشید.

ویژگی های کلیدی بازی Infinity Kingdom

انواع مختلف نیروها برای تشکیل ارتش
در کنار نیروهای معمولی جادوگران نیز وجود دارند
در سطوح بالا می توانید اژدها را نیز برای مبارزه استفاده کنید
نقشه ای بزرگ و وسیع برای مبارزه پیش روی شماست
رقابت به صورت PVP و نبرد با دیگر بازیکنان
گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی Infinity Kingdom هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.2 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Live or Die و Survival at Gunpoint را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Infinity Kingdom برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Infinity Kingdom برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close