دانلود بازی MARVEL Strike Force برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/11/13

دانلود بازی MARVEL Strike Force برای اندروید

حمله به زمین آغاز شده، این قهرمانان مارول هستند که در کنار شما برای دفاع آماده می شوند. گروهی از بهترین مبارزان را در کنار هم قرار دهید، هر کدام می توانند تکمیل کننده قدرت دیگری باشند، این در صورتی خواهد بود که استراتژی و تاکتیک جدی را پیگیری کنید. بازی اندروید MARVEL Strike Force یکی از جدیدترین ساخته های کمپانی نام آشنای FoxNext Games است که اینبار هم قصد دارد تا علاقه مندان به سبک اکشن را به همراه قهرمانان مورد علاقه وارد داستانی هیجان انگیز کند؛ روایتی که می تواند تلخی و شیرینی و سختی و سادگی بسیاری را در پی داشته باشد.

نقش آفرینی در قالب شخصیت‌های جهان مارول

نیروی ضربت نامیست که قهرمانان ماول برای خود انتخاب کرده‌اند، تیمی قدرتمند که می‌تواند شامل شخصیت‌هایی همچون مرد عنکبوتی، مرد آهنین، ونوم، دکتر استرنج و افراد بیشتری باشد. همانطور که از اسمشان پیداست، ابر قهرمانان، دارای ویژگی و توانایی‌های خاصی هستند که می‌توانید به واسطه آن‌ها دشمنان را زمین گیر کرده و گاهی از بین ببرید. با ارتقاء و بهبود کاراکترها به سادگی می‌توانید یکی از قهرمانان مبارزات 5 در برابر 5 باشید. گرافیک خوش ساخت، به شکلی توسعه پیدا کرده تا تصاویر را در بالاترین کیفیت ممکن بر روی صفحه نمایش اسمارت فون بازیکنان به نمایش درآورد. جزئیات مناسب هر محیط و هر شخصیت باعث خواهد شد تا چشمانتان به صفحه خیره شود. آیا آماده هستید تا با مسائل مهمی روبه رو و آن‌ها را حل کنید ؟

ویژگی های کلیدی بازی MARVEL Strike Force :

ابرقهرمانان مارول در کنار شما
ارتقا قهرمانان برای شکست راحت ابر شرور‌ها
مبارزه در حالت EPIC و تجربه ای سینمایی
مبارزه در حالت 5 در برابر 5 در مقابل دیگر بازیکنان
جلوه‌های ویژه تصویری و صداگذاری خاص
تصاویر فوق العاده در کنار کیفیت بالا و جزئیات مناسب

بازی MARVEL Strike Force هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.3 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های MARVEL Future Fight و MARVEL Future Fight را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی MARVEL Strike Force برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی MARVEL Strike Force برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close