دانلود بازی Mighty Quest Rogue Palace برای اندروید

by | 0 Comments | 1402/03/17

دانلود بازی Mighty Quest Rogue Palace برای اندروید

بازی‌های دانجن کراولر آثاری به شدت اعتیادآور و چالش برانگیز در سبک اکشن هستند که در آن‌ها، شما باید به ماجراجویی در سیاه‌چاله‌ها، مبارزه با دشمنان و نبردهای حماسی با باس‌ها بپردازید تا بتوانید به گنج‌های باارزش دست پیدا کنید. بازی Mighty Quest Rogue Palace یکی از جذاب‌ترین آثار این سبک بوده که به تازگی برای پلتفرم تلفن‌های هوشمند عرضه شده است.

یک اکشن جذاب و حماسی

Mighty Quest Rogue Palace یک دانجن کراولر ایزومتریک سه بعدی است که در آن شما مسیرهایی را انتخاب می‌کنید که به اتاقک‌هایی منتهی می‌شوند. در این اتاق‌ها، شما با موجی از دشمنان روبرو شده که باید با نابود کردنشان، به پورتالی که به اتاق بعدی منتهی می‌شود دست پیدا کنید. با رد شده از هر مرحله، به ابزارها و آیتم‌های خاص و قدرتمندی دست پیدا خواهید کرد.

روایتی جالب و درگیرکننده

بازی Mighty Quest Rogue Palace در یک پادشاهی قرون وسطی ای فانتزی جریان دارد که به واسطه وجود گنج‌های باارزش، هر شخصی به دنبال یافتنشان است. با این حال نیرویی شیطانی کنترل پادشاه را به دست گرفته و حال شوالیه قصر باید دنبال راهی برای نابودی شیاطین و آزاد کردن سرزمینش بپردازد. این سفر شما را به ماجراجویی در قصر دعوت می‌کند.

چالش‌های فراوان در محیط

جهان بازی بسیار وسیع بوده و منطقه هاب پر از آیتم‌های باارزشی برای بررسی است و خود اتاق‌ها دارای طرح بندی‌های پیچیده‌ای هستند که می‌تواند بازیکنان را گیج کند. انواع اسلحه‌ها و دشمنان چالشی در بازی قرار گرفته‌اند تا شما را به سفری حماسی بکشانند. پس اگر از طرف‌داران بازی‌های اکشن و هیجان انگیز هستید، Mighty Quest Rogue Palace را دانلود کنید.

ویژگی‌های بازی Mighty Quest Rogue Palace

اکشنی هیجان انگیز و جذاب
کنترل‌های ساده و بهینه
گرافیک زیبای کارتونی
درجه سختی بسیار بالای بازی
دشمنان و باس‌های چالشی
هزاران طرف‌دار در دنیا

بازی Mighty Quest Rogue Palace عنوانی در سبک اکشن است. شما باید کنترل شوالیه‌ای را به دست گرفته که به دنبال نابودی نیروی شیطانی و آزاد کردن دنیایش است. پس اگر به دنبال تجربه یک اثر حماسی با گرافیکی زیبا و گیم پلی به شدت اعتیادآور می‌گردید، بازی Mighty Quest Rogue Palace از کمپانی Netflix می‌توانید از بهترین گزینه‌ها در بازار باشد.

بازی Mighty Quest Rogue Palace هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.0 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Dust & Neon  و Sparklite  را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Mighty Quest Rogue Palace برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Mighty Quest Rogue Palace برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close