دانلود بازی Noblemen 1896 برای اندروید

by | 0 Comments | 1402/03/18

دانلود بازی Noblemen 1896 برای اندروید

دوران ویکتوریایی از جذاب‌ترین فضاها برای خلق یک بازی ویدیویی برخوردار است. زیبایی شناسی و فناوری صنعتی قرن 19 پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک بازی جذاب را دارد. این دقیقاً اتفاقی بوده که در بازی جدید استودیوی Foursaken Media یعنی Noblemen 1896 رخ داده است. عنوان اکشن و حماسی که نبردهای آن دوران را به تصویر می‌کشد.

ورژن خیالی قرن نوزدهم

Noblemen 1896 در یک ورژن خیالی از سال 1896 اتفاق می‌افتد که در آن طاعون حدود 70٪ از جمعیت آمریکا را کشته است. متأسفانه، این فرصتی را برای بدترین افراد فراهم کرده تا با نشر اکاذیب و فریب، قدرت را بر دولت فلج شده و شهروندان آسیب‌پذیر آن به دست گیرند. آنها نیمی از ملت را متقاعد کردند که علیه دولت مخالفت کنند و جنگی داخلی تمام عیار آغاز شد.

داستانی حماسی و جذاب

نسخه فانتزی و غیرواقعی دوران ویکتوریایی چیزی است که پیش از این در بازی‌هایی مانند Dishonored و Bioshock Infinite تست شده بود و بازی Noblemen 1896 نیز دقیقاً قرار است جا پای آن عناوین بگذارد. شخصیت اصلی این بازی باید با نیروهای دشمنی که قدرت را به دست گرفته‌اند مبارزه کرده و داستان بازی نیز به صورت متن روی صفحه به شما منتقل می‌شود.

گیم پلی ترکیبی و متفاوت

گیم پلی بازی Noblemen 1896 ترکیب پیچیده‌ای از استراتژی نوبتی و شوتر سوم شخص کاور محور است. نبردهای بازی به شدت حماسی بوده و نقشه آن نیز بزرگ و گسترده است. یکی از المان‌های مهم این بازی گرافیم خارق‌العاده‌اش بوده که در کمتر بازی موبایلی دیگر نمونه‌اش را پیدا می‌کنید. در نهایت اگر به دنبال یک بازی جنگی عظیم هستید، این عنوان برای شما است.

ویژگی‌های بازی Noblemen 1896

ترکیب اکشن و سبک استراتژیک
گرافیک خارق‌العاده سه بعدی
داستانی جذاب و درگیر کننده
نقشه‌ای بزرگ و پر جزئیات
آیتم‌ها و اسلحه‌های زمان قدیم
تنوع مأموریت‌های مختلف بازی

بازی Noblemen 1896 عنوانی در سبک اکشن و استراتژیک است. این بازی در واقعیتی خیالی از قرن 19 جریان داشته و شما باید برای نبردی که تعیین کننده آینده بشریت است، نقش داشته باشید. این بازی مکانیک‌های گیم پلی پیچیده و داستانی جذاب داشته که با گرافیک بی نظیرش، تبدیل به پکیجی بزرگ می‌شود که باید توسط هر فردی تجربه شود.

بازی Noblemen 1896 هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.3 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های WarFriends  و Forged Fantasy  را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Noblemen 1896 برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Noblemen 1896 برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close