دانلود بازی Parking Master Multiplayer 2 برای اندروید

by | 0 Comments | 1402/03/24

دانلود بازی Parking Master Multiplayer 2 برای اندروید

هزاران بازی مربوط به ماشین و ماشین سواری موفق شده‌اند تا مسیر خود را در دنیای بازی‌های ویدیویی پیدا کنند. از بازی‌های مسابقه‌ای گرفته تا شبیه سازهای رنگارنگ کامیون‌های بزرگ. با این حال درست زمانی که فکر می‌کردید نمی‌شود ایده‌ای متفاوت را با ماشین‌ها خلق کرد،  Parking Master Multiplayer 2 برایتان شبیه ساز پارک کردن ماشین‌ها را تأمین کرده است.

پادشاه پارک کردن ماشین

بازی Parking Master Multiplayer 2 به دست تیم Spektra Games ساخته شده که پیش از این نیز یک نسخه از این مجموعه منتشر کرده بود. این سری بازی یک هدف ساده را پیش پای شما قرار می‌دهد: شما در دنیای جهان آزادی قرار دارید و باید ماشینی که سوارش هستید را به درستی در مکانی پارک کنید. این ایده ساده، یکی از خاص‌ترین بازی موبایلی را خلق کرده است.

بزرگ، زیبا و متنوع

همه چیزهایی که از یک بازی ماشینی می‌خواهید، در Parking Master Multiplayer 2 دست به دست هم داده‌اند: بخش مولتی پلیر برای رقابت با سایر بازیکنان، گرافیک نسل بعدی و به شدت پر جزئیات، دنیای جهان آزاد و بسیار بزرگی که می‌توانید در آن گشت و گذار کنید و کنترل‌های حرفه‌ای و بهینه شده که دست بازیکن را برای انجام انواع حرکات نمایشی باز گذاشته‌اند.

سر جای پارک رقابت کنید

اگر پیش از این تابه‌حال برایتان جذابیت نداشته که تنها به پارک کردن ماشین‌ها بپردازید و به دنبال راندن سرعتی‌شان هستید، بهتر است دوباره فکر کنید، زیرا Parking Master Multiplayer 2 آن‌قدر محتوای سرگرم کننده دارد که برای ساعت‌ها هر کسی را درگیر خواهد کرد. پس وقت را تلف نکرده و همین حالا این شبیه ساز پارک کردن خودرو را دانلود و سپس تجربه کنید.

ویژگی‌های بازی Parking Master Multiplayer 2

انواع ماشین‌ها برای انتخاب
دنیای بزرگ و گسترده
حالت تک نفره و مولتی پلیر
هزاران بازیکن برای رقابت
قابلیت ارتقای ماشین‌ها
گرافیک زیبا و نسل بعدی

بازی Parking Master Multiplayer 2 عنوانی در سبک ماشین سواری و شبیه ساز است. وظیفه شما این بوده که سوار ماشین‌های مختلف شده و سپس آن‌ها را در جای مناسب پارک کنید تا پول کسب کنید. این بازی گیم پلی اعتیادآور و دنیای جهان آزادی دارد که می‌تواند شما را برای ساعت‌ها درگیر خود نگه دارد. پس آن را از دست ندهید.

بازی Parking Master Multiplayer 2 هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.5 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Car Parking Multiplayer  و Drive and Park  را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Parking Master Multiplayer 2 برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :
نوشته دانلود بازی Parking Master Multiplayer 2 برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close