دانلود بازی Pawperty Damage برای PC

by | 0 Comments | 1402/03/23

دانلود بازی Pawperty Damage برای کامپیوتر

Pawperty Damage یک بازی اکشن و ماجراجویی است که غول نابودگر درونی شما را آزاد می‌کند. این بازی با گیم‌پلی سندباکس، فضای آرامش‌بخش و ویژگی چند نفره کوآپ، تجربه‌ای هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد که هم برای تجربیات هیجانی انفرادی و هم برای بازی‌های گروهی پر هرج و مرج با دوستان عالی است. در بازی Pawperty Damage، بازیکنان نقش یک غول بزرگ را بر عهده می‌گیرند که در یک شهر پر جنب و جوش، همه چیز را ویران می‌کند. هدف ساده است: تا حد امکان تخریب کنید و به اوج بروید. هر چه اموال بیشتری را محو کنید، امتیاز شما بیشتر می‌شود و بزرگ‌تر خواهید شد. گرافیک خارق‌العاده این بازی، بدون شک از نقاط مثبت آن بوده و فیزیک واقع‌گرایانه تخریب نیز بهتر از تمام بازی‌های درون بازار است.

کنترل‌ها در Pawperty Damage ساده و رضایت بخش هستند. شما می‌توانید شهر را نابود کرده، لگد بزنید و بر روی هر چیزی قدم بگذارید و زباله‌ها را به هر طرف پرتاب کنید. علاوه بر این، پرتاب ماشین‌ها برای ضربه زدن به اهداف دور، لایه‌ای از هرج و مرج استراتژیک را به گیم پلی بازی اضافه می‌کند. توانایی خوردن وسایل نقلیه و دوباره پر کردن فوراً استقامت، سرعت بازی را بالا نگه می‌دارد و تضمین می‌کند که لذت تخریب هرگز کاهش نمی‌یابد. بازی چهار شخصیت رنگارنگ را برای انتخاب ارائه می‌دهد که هر کدام ظاهر و شخصیت متمایز خود را دارند. این بازی همچنین دارای پشتیبانی از Remote Play است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا از هرج و مرج پر از آدرنالین، با دوستانی که ممکن است حضور فیزیکی نداشته باشند لذت ببرند.

Pawperty Damage یک بازی ویدئویی مهیج است که برای کسانی که هوس تخریب، اکشن و تجربه‌ای آرامش‌بخش در محیط سندباکس هستند، تولید شده است. چه در حال ایجاد هرج و مرج به تنهایی باشید و چه با دوستان، گیم پلی اعتیادآور و گرافیک پر جنب و جوش، آن را به انتخابی لذت بخش برای هر کسی که به دنبال دیوانه بازی در شهر هستند تبدیل می‌کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های FlatOut 2 و Severed Steel را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Pawperty Damage برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1050
DirectX: Version 11
Storage: 1000 MB available space
Additional Notes: Local co-op will require one or more game controllers

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 11
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1070
DirectX: Version 12
Storage: 1500 MB available space
Additional Notes: Local co-op will require one or more game controllers

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Pawperty Damage برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close