دانلود بازی Power Chord برای PC

by | 0 Comments | 1401/11/16

دانلود بازی Power Chord برای کامپیوتر

بازی‌های اکشن و هیجان انگیزی که از موسیقی راک به عنوان هسته و هدف پیش بردن گیم پلی استفاده می‌کنند در سال‌های اخیر به شدت گسترش یافته‌اند. این عناوین با تمرکز بر روی المان موسیقی و به کار بردن آن در میدان مبارزه، طرف‌داران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده‌اند. یکی از جدیدترین نمونه‌هایی که از جادوی موسیقی برای خلق یک بازی جذاب استفاده کرده، عنوان به نام Power Chord است. این بازی البته روندی متفاوت را به واسطه گیم پلی روگ لایک خود از دیگر عناوین پیش گرفته است.

بازی Power Chord همانند خیلی از عناوین روگ لایک امروزی، از سیستم نبردهای کارتی برای پیشروی داستانش استفاده می‌کند. شما با هیولاهای مختلفی در مسیر می‌جنگید تا در نهایت به باس آخر آن مرحله برسید. کارت‌های درون بازی از طراحی‌های زیبا و قدرت‌های جالبی برخوردار هستند که با ترکیب شدن و چیدن استراتژی درست، می‌توانید دست را به نفع خود تغییر دهید. همچنین اعتیادآوری بالای مبارزات و موسیقی‌های گوش نواز گیتار، باعث می‌شود که ساعت‌ها درگیر بازی شده و آن را رها نکنید.

بازی Power Chord در زمینه داستان سرایی آن‌قدر عمیق عمل نکرده که به نفع گیم پلی دیوانه‌وارش است. خلاصه داستان این است که شیاطین وارد دنیای انسان‌ها شده‌اند و قهرمان افسانه‌ای ما به لطف گیتار خطرناک خود، آن‌ها و رئیسشان را به چالش می‌کشد. گرافیک این بازی از استایل هنری سل شید و کارتونی برای به تصویر کشیدن دنیای جهنمی خود استفاده کرده که نتیجه بسیار خوبی را هم به همراه داشته است. اگر از عاشقان بازی‌های اکشن و موسیقی محور هستید، این عنوان را از دست ندهید.

بازی Power Chord عنوانی در سبک موسیقی و کارت بازی است. این بازی با ترکیب چندین ژانر مختلف مانند استراتژیک، روگ لایک و کارت بازی، توانسته یکی از جالب‌ترین عناوین در سبک خود باشد. اگر به دنبال یک بازی کارتی متفاوت و خیره کننده می‌گردید، Power Chord می‌تواند با قابلیت‌های متفاوتش مانند موسیقی‌های زیبا، شما را تحت تأثیر قرار دهد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Magic The Gathering Arena و Cardfight Vanguard Dear Days را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Power Chord برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 or later
Processor: Intel Core i3 2.5GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660 or equivalent

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 or later
Processor: Intel Core i5 3.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660 or equivalent

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Power Chord برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close