دانلود بازی Prison Architect Jungle Pack برای PC

by | 0 Comments | 1401/11/22

دانلود بازی Prison Architect Jungle Pack برای کامپیوتر

در سال‌های اخیر به وضوح می‌توان خلاقیت و نوآوری‌های بسیاری را در ژانر شبیه ساز مشاهده کرد. این مدل بازی‌ها به واسطه قرار دادن بازیکن در نقش های واقع گرایانه و بسیار پیچیده، اکثرا توسط گیمرهای حرفه‌ای تحسین و تجربه می‌شوند. Prison Architect یک بازی ویدئویی شبیه ساز ساخت و ساز و مدیریت زندان است که توسط Introversion Software توسعه یافته است. این بازی همانطور که از نامش مشخص است، مربوط به کنترل و مدیریت یک زندان و امن نگه داشتن آن است.

این بازی یک شبیه ساز دو بعدی از بالا به پایین (با استایل نیمه سه بعدی) ساخت و ساز و مدیریت است که در آن بازیکن توسط مدیر عامل یک زندان استخدام شده است تا کنترل ساخت و اداره را در اختیار بگیرد. نقش بازیکن هم معمار و هم فرماندار با مضامین ریزمدیریتی است که مسئول مدیریت جنبه‌های مختلف زندان، از جمله تأسیسات ساختمانی، اتصال آب و برق و مدیریت کارکنان است. بازیکن با تنظیم برنامه به زندانیان می‌گوید که به طور غیرمستقیم چه کارهایی را انجام خواهند داد.

بازیکن برای باز کردن برخی از جنبه‌های بازی باید کارکنان خاصی را استخدام کند (به عنوان مثال، اطلاعات مربوط به امور مالی زندان بدون حسابدار در دسترس نیست). بازیکن همچنین مسئول امور مالی زندان و رفع نیازهای زندانیان (به عنوان مثال، سرویس بهداشتی) است. این بازی خارق العاده بدون شک بهترین شبیه ساز مدیریت زندان است که تا به حال ساخته شده است. موفقیت‌هایش باعث ایجاد یک بسته الحاقی با المان‌های جدید به نام شد Prison Architect Jungle Pack که ارزش تجربه را دارد.

بازی Prison Architect Jungle Pack عنوانی در سبک مدیریت و شبیه ساز است. این عنوان در اصل بسته‌ای الحاقی برای بازی مدیریت زندان Prison Architect است. ویژگی‌های جدیدی که با این بسته الحاقی به بازی اضافه می‌شوند شامل ساخته شدن زندان در محیطی جنگلی، با کلی آیتم‌ها و تکنولوژی‌های مربوط به آن می‌شوند. تجربه آن را از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Prison Tycoon Under New Management و Oxygen Not Included را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Prison Architect Jungle Pack برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS:Windows 7 64-bit
Processor:Intel Core2 Duo 2.4Ghz or Higher / AMD 3Ghz or Higher
Memory:6 GB RAM
Graphics:Nvidia 8600 / Radeon equivalent (2009 era)
Hard Drive:400 MB HD space

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Prison Architect Jungle Pack برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close