دانلود بازی Rise of Kingdoms برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/10/22

دانلود بازی Rise of Kingdoms برای اندروید

آیا شما یک پادشاه یا یک امپراطور واقعه ای هستید و در راه اندازی جنگی حماسی آمادگی لازم را دارید؟ پس منتظر چه هستید؟! بازی اندروید Rise of Kingdoms برای شما ساخته شده تا با آن از امپراطوری و پادشاهی بر سرزمین های دیگر لذت ببرید. جنگ ها از پیش تعریف شده نیستند ولی در زمان واقعی بر روی نقشه اتفاق می افتند که شما می توانید در هر زمان به یک نبرد بپیوندید یا آن را ترک کنید.

هر آنچه باید قبل از دانلود بازی Rise of Kingdoms بدانید.

بازی اندروید Rise of Kingdoms در سبک استراتژیک ساخته شده که در آن تمام اقدامات بر روی یک نقشه ی عظیم و پر جزئیات شکل میگیرد. در ابتدا باید یکی از 11 تمدن تاریخی را انتخاب کنید و تمدن خود را از یک قبیله واحد به یک قدرت بزرگ هدایت کنید و باید این را نیز در یاد داشته باشید که هر تمدن دارای معماری خاص، واحدهای منحصر به فرد و مزایای ویژه خواهد بود. جهان امپراتوری ظهور کرده اما مه غلیظی پوشیده شده و شما می توانید برای کشف سرزمین های مرموز، گنج های پنهان که در داخل ساختمان ها مخفی شده، یافتن معابد گمشده، قلعه های وحشی، پیدا کردن غارهای اسرار آمیز و روستاهای قبیله ای، ناظران قابل اعتماد خود را بفرستید.

بهتر است تا قبل از هر کاری اطلاعات لازم را علیه دشمنان خود جمع آوری کرده و خود را برای نبرد نهایی آماده کنید. گیم پلی این امکان را فراهم کرده تا با دوستانتان متحد شوید و کنترل پادشاهی بزرگ تری را بدست گیرید. روبه رو شدن با دیگر بازیکنان و استفاده از تاکتیک های برتر برای به دست آوردن پیروزی های پی در پی در نبرد های استراتژیک می تواند جذاب باشد.

ویژگی های کلیدی بازی Rise of Kingdoms

جمع آوری اطلاعات در مورد دشمنان قبل از هر نبرد
دارای 11 تمدن تاریخی که هر کدام ویژگی خاصی دارند
نقشه های منحصر به فرد و عظیم
امکان متحد شدن با دوستان و ساخت امپراطوری بزرگتر
گرافیک چشم نواز با جزئیات فوق العاده
مدل های شخصیتی سه بعدی

بازی Rise of Kingdoms هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.6 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Clash of Lords 2 و Warpath را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Rise of Kingdoms برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Rise of Kingdoms برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close