دانلود بازی Rival Stars Horse Racing برای اندروید

دانلود بازی Rival Stars Horse Racing برای اندروید

دانلود بازی Rival Stars Horse Racing برای اندروید

با بازی جدید و سرگرم کننده Rival Stars Horse Racing کاربران می توانند بیش از پیش به اسب ها نزدیک شده و خود را در جایگاه یک مسابقه دهنده ببینند که برای رسیدن به مقام اول هر کاری خواهد کرد. شاید باید گفت اسب تنها حیوانی است که در اوایل و زمانی که هنوز ماشین اختراع نشده بود، برای جابه جایی بار و همچنین انسان ها، بشر از اسب بهره می برد اما در حال حاضر که خودرو اختراع شده و در دسترس بشریت است دیگر اسب در خیابان ها جایی ندارد و بیشتر باید در استبل های ورزشی به دنبال آن‌ها باشید، البته اگر دوست دار و طرفدار آن‌ها هستید.

خود را در نقش یک پرورش دهنده ، مربی اسب ، مدیر مسابقات و موارد دیگر قرار دهید!

در بازی جدید و سرگرم کننده Rival Stars Horse Racing وارد داستانی جذاب خواهید شد و باید به نوعی عمل کنید تا میراث خانواده خود را بازیابی کنید و قهرمان مسابقات اسب سواری شوید! بار دیگر با مسابقات حرفه ای، در مسیرهای افسانه ای قرار بگیرید و در سراسر جهان برای خود کسب اعتبار نمایید تا نهایت بتوانید به جدول برترین های این کار صعود کنید. در گیم پلی باید خود را به عنوان یک پرورش دهنده ، مربی اسب ، مدیر مسابقات و موارد دیگر غوطه ور کنید. شما وظیفه دارید یک استبل را کنترل کنید و تصمیم بگیرید چه موقع سرمایه گذاری ، ارتقاء امکانات یا استخدام کارمندان جدید را انجام دهید. فکر می کنید بهترین کاری که می شود با هدیه پدربزرگ کرد، چیست ؟

ویژگی های کلیدی بازی  Rival Stars Horse Racing

با استخدام مربی، اسب های خود را به قهرمان تبدیل کنید
با برد در مسابقات مختلف می توانید بار دیگر شکوه را به استبل خود بازگردانید
گیم پلی ورزشی و سرگرم کننده
اسب های مختلف با نژادهای متنوع را با تکنولوژی روز پرورش دهید
مسابقات هیجان انگیز با جلوه و انیمیشن های قدرتمند
گرافیکی با جزئیات عالی – صداگذاری جذاب هیجان انگیز

بازی Rival Stars Horse Racing هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.5 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Horse Haven World Adventures و Photo Finish Horse Racing را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Rival Stars Horse Racing برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :
نوشته دانلود بازی Rival Stars Horse Racing برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.