دانلود بازی Royal Match برای اندروید

دانلود بازی Royal Match برای اندروید

دانلود بازی Royal Match برای اندروید

بازی Royal Match یکی از جدیدترین عنوان های منتشر شده در سبک پازلی بوده که می تواند شما را وارد یک ماجراجویی فوق العاده جذاب کند. قلعه سلطنتی با هزاران بازی سرگرم کننده قصد دارد تا فکر و ذهن کاربران را به چالش بکشد. داستان بازی در مورد شخصیتی به نام رابرت است که پادشاه سرزمینی بزرگ و وسیع بوده و اکنون برای تزئین و تغییر دکوراسیون کاخ سلطنتی خود، نیاز به کمک و همراهی شما دارد، آیا می توانید با حل پازل های مختلف او را در این مسیر همراهی کنید ؟

حل پازل ها، تزئین قلعه و کسب سکه!

روند بازی بسیار ساده اما سرگرم کننده در نظر گرفته شده است. همانطور که گفتیم در این بازی، پادشاه رابرت برای تزئین قلعه خود به کمک شما نیاز دارد.اما چگونه می توان به پادشاه کمک کرد ؟ شما می توانید به واسطه حل پازل های مختلف و پشت سر گذاشتن چالش های متعدد، قلعه را به شکل دلخواه پادشاه درآورده و در نهایت سکه کسب کنید.

هرکجا احساس کردید که مرحله سخت و نفسگیر شده، می توانید از تقویت کننده ها استفاده کنید. صندوقچه های شگفت انگیز را باز کنید تا جوایز با شکوهی مانند سکه، تقویت کننده، افزایش قدرت و مواردی از این دست را بدست آورید! مناطق بسیاری از جمله اتاق های جدید سلطنتی، باغ های پر زرق و برق و بسیاری مکان های هیجان انگیز دیگر وجود دارند که می توانید جستجو کنید!

ویژگی های کلیدی بازی Royal Match

پازل های رنگارنگ و متعدد
به دست آوردن سکه با پشت سر گذاشتن پازل ها
قدرت های ویژه برای باز کردن گره در مراحل
قطعه سلطنتی را تزئین کنید و سکه دریافت نمایید
گیم پلی سرگرم کننده و رنگارنگ
گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی Royal Match هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.7 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Angry Birds Journey و Sonic Dash را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Royal Match برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Royal Match برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.