دانلود بازی Sea Battle 2 برای اندروید

by | 0 Comments | 1402/01/12

دانلود بازی Sea Battle 2 برای اندروید

عنوان جدید و جذابی که امروز برایتان آماده کرده ایم را شاید در کودکی و یا نوجوانی خود به شکل دیگری تجربه کرده  باشید، البته اگر از کودکان دهه 60 یا حداقل 70 باشید! Sea Battle 2 توانسته با گیم پلی ساده اما خاطره انگیز خود در دل علاقه مندان سبک اکشن جایگاهی مناسب را پیدا کند. کاغذ و خودکار خود را آماده کنید البته این بار در اسمارت فون اندرویدیتان، قصد داریم بار دیگر نبردهای دریایی را زنده کنیم.

خاطرات خود را با جایگذاری مناسب نیروها زنده کنید!

شاید هنوز به محتوای بازی پی نبرده باشید. در گذشته های نه چندان دور، برای سرگرم شدن راهی بجز بازی های مندرآوردی وجود نداشت، یکی از این سرگرمی ها با استفاده از یک ورق و دو خودکار انجام می شد در یک طرف کاغذ شما نیروهای خود را ساماندهی می کردید و در طرف دیگر دشمنتان در آخر ورق را تا زده و با نقطه گذاری نیروهای یکدیگر را از بین میبردیم. حال و در جامعه پیشرفت دیگر نیازی به کاغذ و خودکار و یا حتی نفر دومی نیست، شما می توانید به سادگی با بازی منحصر به فرد Sea Battle 2 این کار را در برابر هوش مصنوعی قدرتمند انجام دهید. نیروهای شما را انواع مختلف کشتی های جنگی، زیر دریایی ها، هواپیماهای قدرتمند و مینها تشکیل خواهند داد که به مرور زمان می توانید با خرید از مارکت، تنوع بیشتری به آن‌ها بدهید.

نوع چیدمان افراد در صفحه نبرد می تواند مشخص کند چه کسی برنده یا بازنده است، توصیه می کنیم اگر با دوستان خود این بازی را ترتیب می دهید به هیچ عنوان نیروهای خود را در یک جا جمع نکنید و یا آن‌ها را در هر گوشه نچینید چرا خیلی زود شکست خواهید خورد.

ویژگی های کلیدی بازی Sea Battle 2

انتخاب سطح دشواری هوش مصنوعی
رقابت با دیگر بازیکنانی از سراسر جهان
به چالش کشیدن دوستان در نبردهای دو نفره لوکال
شرکت در نبردهای حماسی و باز کردن قفل های جدید و دریافت جوایز
در شهر خود که طراحی و ساخت می کنید قهرمان شوید!
گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی Sea Battle 2 هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.7 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Metal Slug Attack و World of Tanks Blitz را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Sea Battle 2 با ترافیک نیم بها برای اندروید همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Sea Battle 2 برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close