دانلود بازی Shadow Fight 3 برای اندروید

دانلود بازی Shadow Fight 3 برای اندروید

دانلود بازی Shadow Fight 3 برای اندروید

ماجراجویی خود را در دنیای نبردهای مداوم که با اقدامات هیجان انگیزی همراه است شروع کنید! جهان در حاشیه یک جنگ حماسی قرار دارد. قهرمانان قدرتمند سه طایفه بر سر انرژی سایه می جنگند و شما برای پایان دادن به این نبرد، در بازی جدید و هیجان انگیز Shadow Fight 3 ماجراجویی می کنید. یک قبیله نظامی به نام لژیون می خواهد انرژی خطرناکی را از بین ببرد. مردم سلسله می خواهند از آن برای سود و صنعت استفاده کنند. در این میان اقدامات شما سرنوشت آن‌ها را تغییر خواهد داد. حال تصمیم با شما خواهد بود که به کدام طرف خواهید پیوست ؟

سفری هیجان انگیز به جهان سامورایی

ظاهر و سلاح جنگی خود را انتخاب کنید، بهتر است بدانید که در سفر های پیش رو هزاران اسلحه و زره مختلف را جمع آوری خواهید کرد. توانایی های ویژه را با جمع آوری مجموعه های منحصر به فرد باز کنید. با انتخاب جناح خود ، خط داستان را تحت تأثیر قرار دهید.سفر به جهانی منحصر به فرد با نقشه ای بزرگ که پر از مکان ها و داستان های غیر معمول است، جایی که میدان نبرد و دیدار با دشمنان خواهد بود. کارفرمایان قدرتمند را شکست دهید و 3 سبک مختلف جنگ را در طول راه یاد بگیرید. آن‌ها را برای ایجاد سبک منحصر به فرد حمله خود ترکیب کنید – می توانید مانند یک نینجا فریبکار یا یک شوالیه توانا بجنگید. انرژی سایه را برای انجام حرکات قدرتمند و دیدنی که می تواند مسیر نبرد را تغییر دهد ، استفاده کنید.

جای نگرانی وجود ندارد چرا که حتی وقتی سفر اصلی به پایان برسد، بازی گزینه هایی برای سرگرم کردن کاربرانش دارد. نبرد در رویدادهای منظم با جوایز ویژه می تواند قانع کننده باشد. به نبرد قهرمانان ورود کنید جایی که بازیکنان دیگر توسط AI یا هوش مصنوعی کنترل می شوند. اگر انتظارتان از بازی بالاتر است، می توانید در دوئل هایی شرکت کنید تا پس از برد در جدول صد نفر برتر منطقه خود قرار گیرید.

ویژگی های کلیدی بازی Shadow Fight 3

سفری هیجان انگیز را آغاز کنید
ظاهر و سلاح جنگی خود را انتخاب کنید
 توانایی های ویژه را با جمع آوری مجموعه های منحصر به فرد باز کنید
جناح خود را مشخص نمایید
کارفرمایان بزرگ را شکست دهید و 3 سبک مبارزه را یاد بگیرید
گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی Shadow Fight 3 هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.0 از 5.0 است.اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Shadow Fight Arena و Shadow of Death 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Shadow Fight 3 برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Shadow Fight 3 برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.