دانلود بازی Shoulders of Giants برای PC

by | 0 Comments | 1402/01/10

دانلود بازی Shoulders of Giants برای کامپیوتر

گاهی اوقات بازی‌های ویدئویی دست به آزمایش‌های عجیب و متفاوتی می‌زنند تا از سایر بازی‌های درون بازار جدا باشند. بازی Shoulders of Giants یکی از همین دسته آثار بوده که با تکیه بر مکانیک داستان‌های تصادفی و موقعیت‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی، سعی داشته تا دنیایی متفاوت خلق کند که پیش از این نمونه‌اش در بازار وجود نداشته است. این بازی تا حد زیادی در مسیر موفق بوده و یکی از اعتیادآورترین و جذاب‌ترین تجربه‌های روگ لایک سال 2023 تا این لحظه خلق شده است.

این بازی یک عنوان ماجراجویی روگ لایک است که توسط Moving Pieces Interactive توسعه یافته و منتشر شده است. علاوه بر این، موضوعی علمی تخیلی دارد و می‌توانید به تنهایی یا با حداکثر ۳ گیمر دیگر از آن لذت ببرید. پس از آن، می‌توانید سعی کنید جهان را به تنهایی نجات دهید، یا می‌توانید خطر و شکوه را با نزدیک‌ترین و عزیزترین‌های خود به اشتراک بگذارید. در هر صورت قطعاً از اکشن‌های هیجان انگیز، هیولاهای عجیب و غریب و ماهیت تکرارپذیرانه گیم پلی لذت خواهید برد.

Shoulders of Giants داستانی از عذاب و فاجعه را روایت می‌کند. جهان روبه‌پایان است، و دسته کوچکی از افراد باید با هم کار کنند تا از وقوع آن جلوگیری کنند. در زمینه گیم پلی و درجه سختی، این بازی یکی از دیوانه‌وارترین روگ لایک‌های درون بازار است. شما می‌توانید ساعت‌ها در یک مأموریت بازی کرده و با یک اشتباه کوچک، تمام منابع و انرژی خود را از دست بدهید. در نتیجه به یک بازی دشواری نگاه می‌کنید که اگر واقعاً از طرف‌داران ژانر هستید، دانلود و تجربه آن را توصیه می‌کنیم.

بازی Shoulders of Giants عنوانی در سبک روگ لایک و اکشن است. این بازی با داشتن مکانیک تولید مراحل و داستان‌های مختلفش، ساعت‌ها گیم پلی متفاوت و سرگرم کننده را برایتان آماده کرده که البته از درجه سختی بالایی برخوردار است. پس اگر این پدیده‌ها برایتان جذاب است، همین حالا Shoulders of Giants را دانلود کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Rogue Spirit و Theseus Protocol را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Shoulders of Giants برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7
Processor: 2.5 GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 760, AMD Radeon R7 270
Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: 3.0 GHz Quad Core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX 470
Network: Broadband Internet connection
Storage: 25 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Shoulders of Giants برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close