دانلود بازی Sky: Children of the Light برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/10/21

دانلود بازی Sky: Children of the Light برای اندروید

معمولاً تفاوت زیادی بین یک بازی موبایلی و کامپیوتری وجود دارد. بازی‌های موبایل وظیفه دارند تا مخاطب خود را برای دقایقی سرگرم کنند و به اندازه بازی‌های بزرگ‌تر جدی و پیچیده نیستند. با این حال بازی Sky: Children of the Light از آن دسته عناوینی بوده که در زمان تجربه اش، به کل فراموش می‌کنید که در حال تجربه یک بازی موبایلی هستید.

یک شاهکار دیگر از تیمی افسانه‌ای

این عنوان جذاب و خارق‌العاده به دست استودیوی بزرگ و نام دار thatgamecompany ساخته شده که پیش از این مسئول تعدادی از زیباترین بازی‌های تاریخ مانند Journey بوده است. پس از همین ابتدا میدانیم که قرار است با یکی از باکیفیت‌ترین آثار موبایلی روبرو شویم. Sky: Children of the Light نشان می‌دهد که خلاقیت مرز و اندازه نخواهد داشت.

ساده، ولی به‌یادماندنی و فراموش نشدنی

با اینکه Sky: Children of the Light دنباله‌ای مستقیم برای Journey محسوب نمی‌شود، ولی خیلی از ویژگی‌های مثبت آن بازی در این عنوان نیز پیاده سازی شده‌اند. شخصیت‌ها با ظرافت هر چه تمام در محیط حرکت می‌کنند و شنلشان با جریان باد به پرواز در میاید. همچنین آن حالت جالب مولتی پلیر Journey که بازیکنان از حضور هم باخبر می‌شوند در بازی وجود دارد.

آرامش‌بخش‌ترین بازی موبایلی دنیا

مأموریت شخصیت اصلی، ملاقات با اشباح پراکنده شده در سراسر دنیای بزرگش و ترمیم و احیا کردن آن‌ها است. این گیم پلی آسان و آرامش بخش یک جورایی همانند بازی‌های دیگر این استودیو، حس درمانی و رهایی به بازیکنان می‌دهد و چیزی فراتر از یک تجربه ساده خواهد بود. الحق که هیچ استودیویی مانند thatgamecompany در صنعت گیم فعالیت نمی‌کند.

جذابیت و سادگی ظاهری و بصری

بازی Sky: Children of the Light درباره آزادی است. با اینکه دنیایش بزرگ و پر از جزئیات بوده، ولی نیازی به آموزش یا حتی نقشه ندارید، زیرا خودتان به مرور به گشت و گذار می‌پردازید و راهتان را پیدا می‌کنید. گرافیک جذاب کارتونی این بازی قطعاً چشمانتان را به لطافت خود خیره خواهد کرد. Sky: Children of the Light یک تجربه ضروری برای همه است.

ویژگی‌های بازی Sky: Children of the Light

پیچیدگی در عین سادگی
دنیای بزرگ و پر جزئیات
تمرکز بر روی گشت و گذار
حالت‌های تک نفره و مولتی پلیر
ایجاد حس سبک بودن و آرامش
گرافیک کارتونی به شدت جذاب

بازی Sky: Children of the Light عنوانی در سبک ماجراجویی است. شما نقش احیا کننده ارواح را در دنیایی بزرگ ایفا کرده و باید با گشت و گذار در محیط، با این روح‌های سرگردان آشنا شوید. یک تجربه کاملاً آرامش بخش و روحانی که نمونه‌ای برایش در میان بازی‌های موبایلی وجود ندارد. پس همین حالا Sky: Children of the Light را دانلود کنید.

بازی Sky: Children of the Light هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.6 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Aery A New Frontier  و Aery Dreamscape  را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Sky: Children of the Light  برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Sky: Children of the Light برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close