دانلود بازی Soul Knight برای اندروید

by | 0 Comments | 1402/03/18

دانلود بازی Soul Knight برای اندروید

همه کشورها دارای نقاط قوت و ضعفی هستند اما در کنار این موضوع دارای دانش و محصولاتی بوده که اگر آن دانش را از آن‌ها بگیرید، فلج شده و دیگر نمی توانند به مسیر پیشرفت خود ادامه دهند یا حتی مردمانشان از بین می روند. در بازی اندرویدی Soul Knight دنیایی وجود دارد که به واسطه سنگی جادویی، تعادل خود  را حفظ کرده است اما متاسفانه آن سنگ با ارزش توسط بیگانگان با تکنولوژی بالا به سرقت می رود. اکنون دنیای داستان ما به یک مو بند بوده و به نوعی کارش تمام است. اما یک راه حل وجود دارد و آن هم بازیابی سنگ جادویی ست.

جهان را برای پیدا کردن سنگ جادویی زیر و رو کنید!

قهرمان داستان شما هستید و اکنون برای پیدا کردن سنگ جادویی باید سیاه چال های بسیار را زیر و رو کنید اما به این سادگی ها نیست چرا که دشمنان در هر گوشه انتظارتان را خواهند کشید و در صورتی که غافل باشید، ضربه ای غیر قابل بازگشت وارد خواهند کرد. شخصیت داستان دارای توانایی های منحصر به فرد و خاصی بوده که در برخی صحنه ها به ویژگی ها به کمک شما خواهند آمد. چیزی بیش از 270 سلاح برای کشف و جمع آوری در مراحل مختلف قرار داده شده است.

شگفتی این بازی زمانی رخ میدهد که به طور تصادفی در جهان بازی سیاه چال های جدیدی ایجاد می شود و به این صورت هر بار که شروع بازی می کنید با تجربه جدید روبه رو خواهید شد.

ویژگی های کلیدی بازی Soul Knight

قهرمانان منحصر به فرد ، با توانایی خاص
بیش از 270 سلاح منحصر به فرد برای کشف و جمع آوری
هر بار سیاه چال ها به صورت تصادفی ایجاد می شوند
مکانیسم هدف خودکار برای کنترل فوق العاده بصری.
گیم پلی سرگرم کننده با صحنه های اکشن
گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی Soul Knight هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.5 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Badlanders و Shadow Fight 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Soul Knight با ترافیک نیم بها برای اندروید همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Soul Knight برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close