دانلود بازی Stardew Valley برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/10/22

دانلود بازی Stardew Valley برای اندروید

در حال حاضر که زندگی ها دیجیتالی شده و به همین سبب بیشتر افراد از روستاها به سمت شهر سرازیر شده اند، بی شک باید فرصتی را برای سفر به دل طبیعت و به دست آوردن تجربه ای تازه از یک زندگی بدون ابزار دیجیتالی تعریف کرد. به واسطه گیم پلی فوق العاده سرگرم کننده بازی جدید و زیبای Stardew Valley شما می توانید به حومه شهر سفر کنید و در آنجا کلبه ای چوبی را برای مدتی زندگی و به دست آوردن تجربه ای خاص ایجاد کنید. آنچه در حومه شهر انتظار شما را خواهد کشید، کشت و پرورش انواع مختلف گیاهان و حیوانات مختلف بومی است.

زندگی در حاشیه شهر را تجربه کنید!

در گیم پلی بازی Stardew Valley شما می توانید به شخصی تبدیل شوید که مزرعه داری میکند. زمین های کشاورزی در انتظار شما هستند تا در آن‌ها محصولات مختلف از میوه تا سبزیجات را هم برای مصرف روزانه خود و هم برای ارائه به بازار پرورش دهید. در کنار پرورش گل و گیاه، حیوانات اهلی مانند گاو و گوسفند و مرغ و خروس نیز وجود دارند که می توانید آن‌ها را برای نیاز خود پرورش داده و از این کار لذت ببرید. در این مزرعه فوق العاده قطعاً به تنهایی نمی توانید زندگی خود را ادامه دهید پس با یکی از دختران آن منطقه ازدواج کرده و تشکیل خانواده دهید. بچه دار شوید و سعی کنید فرزندانتان را برای ادامه کار خود متقاعد کنید.

ویژگی های کلیدی بازی Stardew Valley

مزرعه ای بزرگ را ایجاد کنید
میوه و سبزیجات را در زمین های خود پرورش دهید
حیوانات اهلی را برای منافع شخصی پرورش دهید
تشکیل خانواده دهید و فرزندان خود را به ادامه اینکار تشویق کنید
بروزرسانی های منظم با اضافه شدن ویژگی های جدید
گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی Stardew Valley هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.6 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Deep Town و SimCity BuildIt را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Stardew Valley برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Stardew Valley برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close