دانلود بازی TEPPEN برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/11/12

دانلود بازی TEPPEN برای اندروید

کارت بازی و بازی‌های کارتی به حدی در صنعت گیم در حال گسترش و رشد هستند که تا چند سال آینده چیزی جز آن‌ها پیدا نخواهید کرد. این موضوع به قدری فراتر از کنترل رفته که کمپانی‌های بزرگی مانند Capcom نیز دست به کار شده و بازی‌های کارتی خود را منتشر کرده‌اند. نام این عنوان TEPPEN بوده و به دست GungHo Online Entertainment ساخته شده است.

نبردی با استراتژی‌های متنوع

این بازی کارتی تک به تک، به شکلی آغاز شده که هر دو بازیکن 5 کارت از دستشان به صورت تصادفی برداشته و باید به وسیله آن‌ها با هم مبارزه کنند. هر بازیکن 30 امتیاز جان داشته و با خالی کردن جان حریف خود، پیروز میدان می‌شود. سیستمی جالب و پاداش دهنده نیز در بازی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند 5 کارت ابتدایی خود را پس داده و 5 کارت جدید از دستشان خارج کنند.

مکانیک‌های پیشرفته کارت بازی

از آن جایی که بازی TEPPEN از سوی کمپانی Capcom به دست ما رسیده، شاهد حضور اکثر شخصیت‌های محبوب بازی‌های این شرکت در قالب کاراکترهای قابل بازی هستیم. کارت‌های این بازی به دو دسته حمله‌ای و اکشن تقسیم شده‌اند و هر کدام با قرار گرفتن در زمین به صورت استراتژیک و هوشمندانه، می‌توانند خط دفاعی دشمن را باز کرده و در نهایت ضربه را وارد کنند.

کارت بازی با کاراکترهای مشهور

TEPPEN از آن دسته بازی‌های کارتی است که به واسطه داشتن یک ناشر قدرتمند، کلی محتوای اضافه و شخصیت‌های جدیدی در قالب بسته‌های الحاقی دریافت می‌کند. بازی‌هایی مانند Mega Man و Devil May Cry یا حتی Resident Evil نیز شخصیت‌هایشان را به اشتراک گذاشته‌اند. پس اگر به دنبال جذاب‌ترین بازی کارتی بازار هستید، این عنوان را از دست ندهید.

ویژگی‌های بازی TEPPEN

حضور کاراکترهای معروف Capcom
مکانیک‌های پیشرفته کارت بازی
پیاده سازی استراتژی‌های هوشمندانه
گرافیک زیبا و خیره کننده
دریافت شخصیت‌های جدید و متنوع
هزاران کاربر فعال و وفادار

بازی TEPPEN عنوانی در سبک کارتی و استراتژیک است. این بازی به دست کمپانی Capcom منتشر شده و از این جهت شاهد حضور کاراکترهای مطرح این شرکت به عنوان شخصیت‌های بازی هستیم. مکانیک‌های هوشمندانه و پیچیده‌ای در TEPPEN قرار دارند که طرف‌داران بازی‌های کارتی را به وجد می‌آورند. پس قطعاً نمی‌خواهید که آن را از دست بدهید.

بازی TEPPEN هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 3.9 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های MARVEL SNAP  و GWENT: Rogue Mage  را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی TEPPEN برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی TEPPEN برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close