دانلود بازی The Legend of Heroes Trails to Azure برای PC

by | 0 Comments | 1402/01/10

دانلود بازی The Legend of Heroes Trails to Azure برای کامپیوتر

بازی The Legend of Heroes Trails to Azure عنوانی در سبک نقش آفرینی ژاپنی است. این بازی بخشی از فرنچایز بزرگ Trails بوده که خود بخشی از The Legend of Heroes است. این بازی همچنین دنباله‌ای مستقیم برای بازی Trails from Zero بوده که از نظر داستانی Crossbell arc را در این سری به پایان می‌رساند. تمام این بازی‌های مرتبط به هم از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین آثار نقش آفرینی ژاپنی هستند که برای سال‌ها موفق به سرگرم کردن میلیون‌ها گیمر در سراسر دنیا شده‌اند.

از نظر محتوا و گیم پلی، The Legend of Heroes Trails to Azure یکی از عظیم‌ترین و بزرگ‌ترین بازی‌های سال محسوب می‌شود. این بازی با داستان پیچیده و شخصیت‌های فراوانش، بیش از 60 ساعت بخش داستانی را برایتان آماده کرده است. برای اینکه بتوانید به خوبی از جریان داستان و ماجراهایش قرار بگیرید، باید نسخه‌های قبلی سری را نیز تجربه کرده باشید. همچنین مأموریت‌های جانبی زیادی نیز در بازی وجود داشته که آن‌ها نیز به محتوای جذاب و طولانی بازی اضافه خواهند کرد.

بخش مهم بازی The Legend of Heroes Trails to Azure یعنی گیم پلی‌اش، از همان سیستم‌های قدیمی و کلاسیک بازی‌های نقش آفرینی ژاپنی استفاده می‌کند که بارها مشاهده کردید. شما کنترل گروهی از شش شخصیت را به دست دارید که در طول داستان جمع می‌کنید و سپس باید وارد نبردهای نوبتی و استراتژیک با دشمنان مختلف و قوی شوید. در زمینه گرافیکی، با عنوانی زیبا و خیره کننده طرف هستیم و در نهایت باید گفت که اگر از عاشقان نقش آفرینی ژاپنی هستید، این بازی برای شما خواهد بود.

بازی The Legend of Heroes Trails to Azure عنوانی در سبک نقش آفرینی ژاپنی است. این بازی درون فرنچایز بزرگ The Legend of Heroes قرار دارد که شامل چندین بازی اصلی و فرعی مختلف می‌شود. برای اینکه ساعت‌ها از گیم پلی اکشن و حماسی یک نقش آفرینی کلاسیک لذت ببرید، سریعاً The Legend of Heroes Trails to Azure را دانلود کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های The Legend of Heroes Kuro no Kiseki و Labyrinth of Galleria The Moon Society را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Legend of Heroes Trails to Azure برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 8.1
Processor: Intel Core i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD Radeon HD 6570
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10/11
Processor: Intel Core i5 (4-core 3.30Ghz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon R7 200 Series
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی The Legend of Heroes Trails to Azure برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close