دانلود بازی The Walking Dead: Road to Survival برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/11/22

دانلود بازی The Walking Dead: Road to Survival برای اندروید

یکی از عنوان های جذاب و مجموعه واری که می تواند هر علاقه‌مند سبک اکشن و نقش آفرینی را جذب خود کند، بی شک The Walking Dead است. این مجموعه بازی به شکلی  توسعه یافته تا بازیکنان را از دنیای حقیقی دور و به جهانی مجازی که در آن زامبی ها یورش کرده اند، ببرد. نسخه های مختلفی از این سری بازی را در پارسی گیم چه برای PC و چه اندروید، برای علاقه مندان منتشر کردیم و اکنون قصد داریم تا یکی از جدیدترین عناوین این مجموعه که با نام The Walking Dead: Road to Survival در مارکت گوگل به تازگی منتشر شده است را برای علاقه مندانش معرفی کنیم.

تیم خود را بسازید و در برابر دشمنان ایستادگی کنید!

The Walking Dead Road to Survival یک بازی فوق العاده جذاب با گیم پلی استراتژی از سری هیجان انگیز Walking Dead است که توسط رابرت کرکمن، خالق مجموعه The Walking Dead برای علاقه مندان جمع آورده شده است. تیم خود را از بازماندگان بسازید و استراتژی های نبرد را برای هدایت آن‌ها به یک نبرد در یک داستان سازش ناپذیر که مملو از خطر است، توسعه دهید. برای بقا در برابر واکرها و انسان ها بطور یکسان، با استفاده از استراتژی حمله به نقاط ضعف دشمن از خود در برابر آن‌ها محافظت کنید. یک شهر با ویژگی های خاص بسازید تا بتوانید واکرها را از خود و گروهتان دور نگه دارید، اما باید هشدار دهیم که وحشت موجود در کمین شما، تنها تهدید نیست و تصمیماتی که اتخاذ می کنید می تواند سرنوشت را مشخص کند.

ویژگی های کلیدی بازی The Walking Dead: Road to Survival

بازماندگان را در سراسر سرزمین جمع آوری کنید
تیمی از بازماندگان برای مبارزه با دشمن ایجاد کنید
امکان ارتقاء و بهبود تیم
نقشه ها و مکان های متنوع
ساخت مکانی برای حفاظت از خود و بازماندگان
گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی The Walking Dead: Road to Survival هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.1 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های The Walking Dead No Man’s Land و The Walking Dead: Our World را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Walking Dead: Road to Survival با ترافیک نیم بها برای اندروید همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی The Walking Dead: Road to Survival برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close