دانلود بازی The Walking Dead Saints and Sinners Chapter 2 Retribution برای PC

by | 0 Comments | 1402/01/12

دانلود بازی The Walking Dead Saints and Sinners Chapter 2 Retribution برای کامپیوتر

قطعاً تجربه بازی‌های ترسناک بر روی تکنولوژی واقعیت مجازی، می‌تواند ده‌ها برابر گیمرها را بیشتر از حالت عادی وحشت زده کند. به همین منظور در سال‌های اخیر شاهد گسترش این مدل عناوین بوده‌ایم. یکی از بهترین‌هایشان، عنوانی به نام The Walking Dead Saints and Sinners بود که برای پلتفرم‌های PlayStation VR، PlayStation VR2 و Meta Quest 2 منتشر شده بود. حال پس از مدتی، شاهد عرضه نسخه دوم این بازی بسیار موفق با نام Chapter 2 Retribution نیز هستیم.

بازی The Walking Dead Saints and Sinners Chapter 2 Retribution به دست کمپانی Skydance Interactive تولید شده و بر اساس مجموعه کمیک بوک‌های بسیار مشهور The Walking Dead شکل گرفته است. این بازی سلاح‌ها و آیتم‌های جدیدی مانند اره برقی و تفنگ ساچمه‌ای را برای بازیکنان معرفی می‌کند تا دشمنان را شکست دهند. دوربین‌های لیزری را می‌توان به هر سلاح گرم وصل کرد تا دقت تیراندازی افزایش یابد. داستان بازی نیز دنباله مستقیم نسخه اول خواهد بود.

مانند بازی اول، بازیکن می‌تواند واکرها را با ضربه زدن به جمجمه آنها و سوراخ کردن مغز از بین ببرد. بازیکن قادر است ساختمان‌ها را برای کمین کردن و حمله از راه دور با پرتاب سلاح سرد، کمان و اسلحه‌های گرم دوربرد جستجو کند. مبارزات مبتنی بر فیزیک استفاده از سلاح‌های سرد را شدیداً گسترش داده‌اند. بازیکنان می‌توانند در طول شب به کاوش بپردازند، اگرچه واکرها جذب چراغ قوه می‌شوند. در نهایت می‌توان گفت که عاشقان بازی‌های ترسناک واقعیت مجازی این عنوان را دانلود کنند.

بازی The Walking Dead Saints and Sinners Chapter 2 Retribution عنوانی در سبک اکشن و ترس و بقا است. این بازی که برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی توسعه یافته، دنباله‌ای برای بازی موفق The Walking Dead Saints and Sinners است. این بازی از نظر داستانی و گیم پلی از بازی اول جلوتر بود و تجربه‌اش به همه دوست داران وحشت توصیه می‌شود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Bridge Constructor The Walking Dead و The Walking Dead Saints & Sinners را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Walking Dead Saints and Sinners Chapter 2 Retribution برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-4590+ / AMD Ryzen 5 1400+
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1060+ / AMD RX 470/570+
Storage: 55 GB available space
VR Support: SteamVR

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-9400+ or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA RTX 2060+ or equivalent
Storage: 60 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی The Walking Dead Saints and Sinners Chapter 2 Retribution برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close