دانلود بازی Viking Rise برای اندروید

دانلود بازی Viking Rise برای اندروید

دانلود بازی Viking Rise برای اندروید

طی سال‌های اخیر شاهد ساخته شدن بازی‌های فراوانی بر اساس افسانه‌های نورس و شمال اسکاندیناوی بودیم. این محبوبیت باعث شده که بازی‌سازان موبایلی نیز دست به کار شده و به تولید بازی‌های مربوط به این اساطیر بپردازند. بازی Viking Rise نیز یکی از خوش ساخت ترین آثار این سبکی است که به دست IGG.COM تولید شده و در ژانر استراتژیک هم‌زمان قرار دارد.

کنترل ارتشی از وایکینگ‌ها

در Viking Rise، شما نقش یک رهبر قدرتمند وایکینگ را بر عهده خواهید گرفت و قبیله خود را در حالی که برای فتح میدگارد مبارزه می‌کنید، می‌سازید. غارت‌های زیادی در این راه وجود دارد، و همچنین قهرمانان محبوب اساطیر نورس که می‌توانند به شما در جستجویتان کمک کنند. این بازی به بهترین شکل ممکن موفق شده تا حس و حال و اتمسفر دنیای نورس را به تصویر بکشد.

حالت‌های مولتی و تک نفره

در Viking Rise، می‌توانید مشتاقانه منتظر جنگ علیه سرزمین‌های دیگر یا ایجاد پیوندهای ویژه با بازیکنان دیگر برای تشکیل یک اتحاد باشید. این بازی همچنین دارای داستان‌های جذابی برای بخش تک نفره Heroes است که می‌توانید در پس‌زمینه موسیقی متن خارق‌العاده‌ای اثر Mikolaj Stroinski غرق در آن شوید. ساعت‌ها سرگرمی اعتیادآور استراتژیک انتظارتان را می‌کشند.

گرافیک زیبا و شدیداً چشم نواز

نبردهای دریایی از بخش‌های بزرگ این بازی محسوب می‌شوند. اگر مشتاق کاوش انفرادی هستید، می‌توانید موجودات افسانه‌ای را نیز شکار کنید، خرابه‌ها را کاوش کنید و برای تقویت قدرت خود تجهیزاتی بسازید. Viking Rise یک بازی استراتژیک شاهکار است که توانایی سرگرم کردن بازیکنان برای ساعت‌ها را خواهد داشت. پس عاشقان این ژانر آن را ابداً از دست ندهید.

ویژگی‌های بازی Viking Rise

حالت‌های مختلف گیم پلی
تشکیل اتحاد با بازیکنان
کنترل‌های ساده و بهینه
گرافیک زیبای سه بعدی
صدها ساعت گیم پلی
حضور قهرمانان وایکینگ

بازی Viking Rise عنوانی در سبک استراتژیک است. این بازی بر اساس افسانه‌های معروف وایکینگ‌ها و نورس ساخته شده و موفق شده تا یکی از استانداردترین بازی‌های سبک خود بر روی موبایل‌ها باشد. گرافیک زیبا و تنوع بالای فعالیت‌ها در گیم پلی، Viking Rise را تبدیل به عنوانی کرده که می‌تواند ساعت‌های فراوانی شما را درگیر خود نگه دارد.

بازی Viking Rise هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.3 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Northgard و Vikingard را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Viking Rise برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :
نوشته دانلود بازی Viking Rise برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.