دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius Adepta Sororitas برای PC

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius Adepta Sororitas برای PC

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius Adepta Sororitas برای کامپیوتر

یکی از معروف‌ترین دنیاهای بناشده در بازی‌های ویدیویی، دنیای Warhammer 40K است که عناوین ویدیویی مختلفی، در سبک‌های متفاوت با محوریت این دنیا پا به عرصه وجود گذاشته‌اند. بازی‌های نقش‌آفرینی، شوتر اول‌شخص، استراتژیک و … که همگی سبک و سیاقی خشن و مهیج داشته و ما را بیشتر با این دنیای جذاب آشنا می‌کنند؛ اما محبوب‌ترین بازی‌های این سری، در سبک استراتژیک منتشرشده‌اند. بازی Warhammer 40,000: Gladius از استودیو Proxy عنوانی استراتژیک نوبتی در دنیای Warhammer است که تا به امروز بسته‌های الحاقی بسیاری برای آن منتشر شده و جدیدترین آن Adepta Sororitas نام دارد.

بازی در سیاره Gladius Prime جریان دارد. این سیاره محل خوبی برای حفاری و پیدا کردن منابع ارزشمند است که در طول زمانی که ساکنان آن در آن زندگی کردند، اشیا باستانی و قدرتمند زیادی را در دل این سیاره یافتند که بیشتر از گذشته مبهم آن مطلع شوند؛ اما یک نیروی مرموز و باستانی در پی این کارها دوباره بیدار شد و هرج ‌و مرج را به سطح سیاره آورد. حالا فقط جنگ‌های خونین و هولناک در Gladius Prime جریان دارد.

بازی دنیایی زیبا اما خشن را در سبک استراتژی نوبتی برای شما فراهم کرده تا در آن ماجراجویی کنید. 4 نژاد مختلف معروف سری Warhammer برای کنترل در دسترستان قرار خواهد گرفت (Astra Militarum، Space Marines، Necrons و Ork). هرکدام از این نژادها فنّاوری و نیروهای مخصوص به خود را داشته و سبکی متفاوت از گیم پلی را از جانب شما می‌طلبند.

به‌جز بخش مبارزات نوبتی، ساخت‌وساز و بنا کردن ساختمان‌های نظامی و تدافعی نیز از چیزهایی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید تا در نبردها پیروز بیرون آیید. همچنین شما به طیف گسترده‌ای از نیروهای مختلف دسترسی دارید که باید با دیدی استراتژیک، آن‌ها را در نبرد فرماندهی کنید. هر نبرد متفاوت بوده و نقشه‌ای جدید برای پیروزی لازم دارد.

در بسته الحاقی Adepta Sororitas یک نژاد جدید و قدرتمند به بازی اضافه شده که محتوای هیجان انگیز بازی را بیشتر می‌کند. این نژاد Adepta Sororitas نام داشته و 18 مدل نیروی نظامی جدید و منحصر به فرد را که از آن‌ها به عنوان خواهران نبرد یاد می‌شوند در اختیار دارند. این نیروها 10 مدل قابلیت جدید را به بازی آورده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به قابلیت نامیرا شدن برای مدتی کوتاه و همچنین سلاح‌های سه‌گانه اشاره کرد. با دانلود این بسته الحاقی می‌توانید تجربه جدید و لذت‌بخشی را در دنیای استراتژیک و تاکتیکی Warhammer Gladius داشته باشید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Warhammer 2: Vermintide و Dawn of War III را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius Adepta Sororitas برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i3 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Vulkan support with 3 GB VRAM (Nvidia GeForce 900 series / AMD Radeon RX 400 series)
Storage: 1 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius Adepta Sororitas برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

Generated by Feedzy