دانلود بازی We Are The Caretakers برای PC

by | 0 Comments | 1401/11/12

دانلود بازی We Are The Caretakers برای کامپیوتر

We Are the Caretakers یک بازی ترکیبی نبرد اکتشافی و تاکتیکی است که در هسته آن اکشنی خالص قرار دارد. این بازی به دست تیم Heart Shaped Games ساخته شده است. بازیکنان مأموریت‌هایی را بر عهده خواهند گرفت، جوخه‌ها را در نقشه‌ها جابه‌جا می‌کنند، نقاط فوق‌العاده زیبای درون نقشه را کشف می‌کنند، با دیگران تعامل می‌کنند و در نهایت، زمانی که همه چیز با شکست مواجه می‌شود، وارد نبردی سخت با دشمنان می‌شوند. تعادل میان استایل‌های این بازی خارق‌العاده به نظر می‌رسد.

بازیکنان نقش Conductor را برعهده خواهند گرفت و سازمانی قدرتمند را رهبری می‌کند که وظیفه حفاظت از جانوران زیبا و در معرض خطر Raun را بر عهده دارد. این ایده اصلی بازی است که به بازیکنان یک هدف واضح می‌دهد، سفرهای شکار غیرقانونی به شما فضایی برای یادگیری بیشتر در مورد شخصیت‌ها، روابط و موارد دیگر می‌دهد. بیگانگان در پایان اولین کمپین داستانی ظاهر می‌شوند تا به پیچیدگی اضافه کنند و خطر شکار غیرقانونی را در این بازی هیجان انگیز افزایش دهند.

پس از شروع مبارزه، گیمرها باید توانایی‌هایی را برای گروه خود انتخاب کنند و تلاش کنند استقامت یا اراده نیروی دشمن را به صفر برسانند. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، شخصیت‌ها می‌توانند از میان چند حرکت پایانی انتخاب کنند که سرنوشت حریفان را تعیین می‌کند. هیچ قابلیت برای کنترل وجود ندارد، فقط بازیکنان در نوبت خود باید حرکتی را انجام دهند. اگر به بازی های اکتشافی عمیق با گیم پلی اکشن و هیجان انگیز علاقه دارید، We Are the Caretakers یکی از بهترین گزینه‌های بازار است.

بازی We Are the Caretakers عنوانی در سبک اکشن و بقا بوده که از چندین استایل مختلف گیم پلی برای خلق یک عنوان جذاب استفاده کرده است. این بازی اکثر زمان خود را صرف یافتن و استفاده از نیروها و منابع جدید کرده و در سخت‌ترین شرایط نیز باید به وسیله گروه خود به نبرد با دشمنان بپردازید. تجربه این اثر جذاب را از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Barotrauma و Ether One را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی We Are The Caretakers برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz or AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 or better
Storage: 6 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی We Are The Caretakers برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close