اف تی اپیک

دانلود نرم افزار Intel HD Graphics Driver

آپدیت Intel HD Graphics Driver برای اجرای آخرین بازی ها یک نیاز است. دانلود آخرین آپدیت درایور کارت گرافیک اینتل را به هیچ وجه از دست ندهید.

اگر گیمر باشید و عطش تجربه کردن بازی‌های جدید را داشته باشید، قطعاً با درایو کارت گرافیک آشنایی دارید. درایور درواقع پلی میان سخت‌افزار و نرم‌افزار است و به سیستم‌عامل و برنامه اجازه می‌دهد تا از سخت‌افزار به نحو احسن استفاده شود. کمپانی اینتل سال‌هاست در حال تولید کارت گرافیک‌های Intel HD است و هرچند وقت یک‌بار درایور Intel HD Graphics Driver را منتشر می‌کند. این درایورها به‌منظور بهینه‌سازی سخت‌افزار با آخرین بازی‌ها موجود منتشر می‌شود. جدا از بازی خود صفحه‌نمایش شما نیز از یک کارت گرافیک قدرت می‌گیرد و برای ارائه تصویر به این درایور نیاز دارد. برای اینکه بهترین بازی را با آخرین کیفیت ممکن تجربه کنید، حتماً درایور Intel HD Graphics Driver دریافت و آپدیت کنید تا از آخرین تنظیمات و پیشرفت‌ها برای سخت‌افزاری که خریداری کرده‌اید بهره‌مند شوید.

ویژگی های کلیدی Intel HD Graphics Driver:

بهبود مشکلات در اجرای بازی ها و نرم افزارهای تصویری کارت های گرافیک Intel
بهینه سازی سخت افزار اینتل برای اجرای نرم افزارها و بازی های ویدیویی

جمع بندی

قطعا نصب درایورهای کارت گرافیک یکی از مهم‌ترین کارها برای سیستم شما است. با نصب درایورهای کارت گرافیک های Intel که به صورت یک کارت گرافیک اینترنال برای برخی از سیستم‌ها وجود دارند، امکان استفاده کامل و بدون مشکل از توان سخت افزاری آن‌ها را خواهید داشت.

نوشته دانلود نرم افزار Intel HD Graphics Driver اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

Generated by Feedzy