دمو رایگان بازی Lies of P را برای کامپیوتر و کنسول دانلود کنید

دمو رایگان بازی Lies of P را برای کامپیوتر و کنسول دانلود کنید

بازی شبه سولز و اکشن نقش‌آفرینی Lies of P در مراسم Summer Game Fest یک نمایش جدید داشت. این بازی که قرار بود تابستان امسال منتشر شد، به مدت یک ماه تأخیر خورده است و تاریخ انتشار جدید آن روز 19 سپتامبر‌ (28 شهریور) برای کنسول‌های بازی و کامپیوتر در دسترس قرار می‌گیرد. شرکت Neowiz به‌عنوان ناشر بازی، فرصت بی‌نظیری برای تجربه زودهنگام ایجاد کرده است. دمو رایگان Lies of P در حال حاضر برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس است و می‌توانید آن را دانلود کنید.

جیوون چویی، کارگردان بازی Lies of P با انتشار یک بیانیه مطبوعاتی در مورد تاریخ انتشار جدید صحبت کرد. او می‌گوید که روز 19 سپتامبر قطعی است و همچنین دمو بازی هم در دسترس است. او اظهار امیدواری کرد که اثر جدید آن‌ها بتواند رمز و راز دنیای پینوکیو را به‌درستی نشان دهد و همچنین یک تجربه تازه و خلاقانه از دنیای عناوین سولز باشد. انتشار تریلر تازه بخشی از گیم‌پلی و روند اثر را نشان داد و از آنجایی که می‌توانید دمو را رایگان دانلود کنید، فرصت بی‌نظیری برای تجربه یک ساعت اول بازی در اختیار شماست.

سیستم مورد نیاز بازی Lies of P

افرادی که بازی Lies of P را پیش‌خرید کنند، یک دست لباس جدید دریافت می‌کنند. نسخه دیلاکس با ارائه چند لباس جدید به همراه یک ماسک خاص همراه است و همچنین این دسته از خریدارها می‌توانند بازی را 3‌ روز زودتر از بقیه تجربه کنند. در نهایت نسخه فیزیکی بازی همراه استیل‌بوک و آرت‌بوک 92 صفحه‌ای منتشر می‌شود و خبری از مجسمه نیست. آیتم‌های دیگری مانند موسیقی متن بازی و چندین لباس و ماسک متنوع نیز در این نسخه ارائه می‌شود.

دمو رایگان Lies of P

خبر هیجان‌انگیز، انتشار دمو رایگان Lies of P بود. دو فصل یا چپتر اول بازی شامل دو باس‌فایت دشوار و معرفی شخصیت‌های کلیدی و مکان‌های اصلی بازی به‌صورت رایگان در دسترس است. چندین ساعت گیم‌پلی منتظر شماست و می‌توانید مناطق کلیدی بازی از جمله هتل کرات را جستجو کنید. دمو به‌نوعی یک معرفی کامل از جهانی بازی دروغ‌های پینوکیو است و بازی‌کنان را برای خرید نسخه کامل تهییج می‌کند. این بازی به شخصیت پینوکیو می‌پردازد و روند آن نیز کاملاً به بازی Bloodborne شباهت دارد و بر اساس عناوین فرام‌سافتور ساخته شده است.

چرا پینوکیو شخصیت اصلی بازی Lies of P است؟

روند مبارزه بازی جدید سرعتی و در عین حال بسیار خشن و دشوار است. داستان بازی نیز تاریک و عمیق است و در کنار گیم‌پلی و سیستم‌های غنی، اثری درخور و باکیفیت ایجاد کرده است. از جمله ویژگی‌های بازی باید به قابلیت خلق سلاح اشاره کرد. می‌توانید سلاح‌های مختلف را ترکیب کنید و در نهایت یک سلاح منحصربه‌فرد ایجاد کنید. سیستم مهارت‌های بازی هم اجازه افزایش قدرت شخصیت اصلی را می‌دهد. می‌توانید همین لحظه به استیم یا فروشگاه پلی‌استیشن و ایکس‌باکس مراجعه کنید و دمو Lies of P را با حجم حدودی 20 گیگابایت دانلود کنید.

منبع: Gematsu

نوشته دمو رایگان بازی Lies of P را برای کامپیوتر و کنسول دانلود کنید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.