دی‌ال‌سی Cyberpunk 2077 Phantom Liberty مانند یک بازی جدید است

by | 0 Comments | 1402/03/23

توسعه‌دهندگان بازی Cyberpunk 2077 می‌گویند که Phantom Liberty تنها یک بسته‌الحاقی محتوایی ساده نیست و بلکه تمامی بخش‌های بازی را تغییر می‌دهد و به‌نوعی یک بازی جدید است. قابلیت‌های ویژه‌ای از جمله امکان جنگیدن و شلیک داخل خودرو و حین رانندگی اضافه شده است و همچنین سیستم درختی مهارت‌ها بازتعریف شده است، چندین مکانیک مهم به گیم‌پلی اضافه شده‌اند و تغییرات اساسی ایجاد شده است که تنها در یک بازی جدید دیده می‌شوند.

تاریخ انتشار Phantom Liberty بالاخره در مراسم ایکس‌باکس اعلام شد. می‌دانیم که این محتوای الحاقی روز 4 مهرماه در دسترس قرار می‌گیرد. بسیاری انتظار داشتند که تنها یک بخش داستانی تازه اضافه شود و تغییری در ساختار سایبرپانک 2077 ایجاد نشود. سی‌دی پراجکت تصمیم گرفته تا پا فراتر بگذارد و به‌نوعی بازی را از نو تعریف و اصلاح کند. پاول سسکو، کارگردان اصلی بازی در مصاحبه با VGC گفت که فانتوم لیبرتی را نباید به چشم یک بسته الحاقی مشاهده کرد، بلکه آن را باید مشابه یک بازی دیگر نگریست. به‌نوعی رستاخیزی در دنیای سایبرپانک 2077 در راه است.

سسکو در گفتگو با VGC گفت: «تمامی سیستم‌های اصلی بازی دوباره طراحی شده‌اند یا به شکل قابل‌توجهی آپدیت شده‌اند.» او می‌گوید که سیستم‌هایی که موردانتقاد بازی‌کنان بود و برای یک بازی نقش‌آفرینی مناسب نبود هم از نو ساخته شده‌اند. آن‌ها با انتشار بسته الحاقی Cyberpunk 2077، تمامی آن انتظارات اولیه از نسخه اصل را برآورده می‌کنند. در عین حال رادک گاربوفسک، مدیر روابط عمومی استودیو گفت که فانتوم لیبرتی یک اکسپنشن تمام‌عیار است.

تغییرات Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

به نظر می‌رسد که تریلر پخش‌شده در مراسم ایکس‌باکس طراحی درستی نداشت و قابلیت‌های اصلی محتوای الحاقی فانتوم لیبرتی را از طریق مصاحبه با توسعه‌دهندگان متوجه شده‌ایم. کارگردان بازی در ادامه افزود:‌

ما قابلیت شلیک و نبرد حین رانندگی را اضافه کرده‌ایم که امکان تعقیب و گریز با خودرو را اضافه می‌کند. هوش مصنوعی را گسترش داده‌ایم و سیستم تعقیب پلیس را به‌طور کامل از نو ساخته‌ایم و بخش‌های بزرگی از شهر را هم بازطراحی کرده‌ایم. ما همچنین چرخه گیم‌پلی و نحوه پیش‌روی در بازی را دوباره توسعه دادیم. منحنی سختی بازی فرق کرده است و همچنین آیتم‌ها و غارت هم تفاوت یافته است و تنوع دشمنان بیشتر شده است. بخش‌های اصلی تغییر یافته‌اند و حتی رابط کاربری و تجربه کاربری هم به طرز قابل‌توجهی آپدیت شده‌اند.

رازهای  مخفی بازی Cyberpunk 2077

سؤال اصلی این است که آیا قابلیت‌های گفته‌شده برای خریداران نسخه اصلی هم فعال می‌شود؟ سازنده می‌گوید که هدف آن‌ها ارائه بخشی از این قابلیت‌ها به بازی است، اما هنوز راهی برای انجام پیدا نکرده‌اند. منتظر دریافت Cyberpunk 2077 Phantom Liberty در روز 4 مهرماه باشید.

منبع: TheGamer

نوشته دی‌ال‌سی Cyberpunk 2077 Phantom Liberty مانند یک بازی جدید است اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close