رده بندی سنی بازی Marvel’s Spider-Man 2 اعلام شد

by | 0 Comments | 1402/03/25

در حالی که تازه‌ترین اثر اقتباسی از شخصیت مرد عنکبوتی یعنی بازی Marvel’s Spider-Man 2 (اسپایدرمن 2) چند ماه دیگر منتشر خواهد شد، سازمان ESRB اقدام به اعلام رده بندی سنی این محصول استودیو Insomniac Games کرده است.

سازمان رده بندی سنی و محتوای بازی‌های ویدئویی در آمریکا و کانادا، بازی Marvel’s Spider-Man 2 را مناسب رده سنی T تشخیص داده است. بر این اساس، بازی جدید مرد عنکبوتی به دلیل وجود مواردی مثل خشونت، خون و کلمات توهین‌‌آمیز باید توسط کسانی تجربه شود که حداقل 13 سال سن دارند.

مورد انتظارترین بازی های سال 2023

در توضیحات ESRB اطلاعات تازه‌ای وجود ندارد و این سازمان تنها روی مواردی که پیش از این به صورت رسمی اعلام شده‌اند، تاکید کرده است. از بین ویژگی‌های اشاره شده می‌توان موارد امکان کنترل مایلز مورالس و پیتر پارکر، استفاده از حملات مبتنی بر سیمبیون و الکتریسیته، وجود دشمنان مسلح به سلاح گرم، اشاره به مواد مخدر و به کار بردن کلمات توهین‌آمیز را نام برد.

بازی Spider-Man 2 نسبت به آثار قبلی بزرگ‌تر و تاریک‌تر است

بازی Marvel’s Spider-Man 2 داستانی به مراتب تاریک‌تر نسبت به دو بازی قبلی سری اسپایدرمن را روایت می‌کند. در این اثر شاهد حضور کریون شکارچی به عنوان آنتاگونیست اصلی هستیم که به دنبال یک حریف لایق وارد نیویورک شده است. استودیو اینسامنیاک گیمز ویژگی‌های مختلفی را به بازی اسپایدرمن 2 اضافه کرده که از بین آن‌ها می‌توان به قدرت‌های سیمبیوت پیتر پارکر، حمله‌های مایلز مورالس با استفاده از الکتریسیته، امکان جابه‌جایی سریع بین دو شخصیت اصلی و اضافه شدن کویینز و بروکلین به مناطق در دسترس اشاره کرد.

تاریخ انتشار Marvel’s Spider-Man 2 اعلام شد؛ حضور ونوم

بازی Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ 20 اکتبر 2023 (28 مهر 1402) به صورت انحصاری روی پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد رده سنی اثر مذکور چیست؟ با توجه به گیم پلی نمایش داده شده، آیا بازی مرد عنکبوتی 2 مناسب بازیکنان بالای 13 سال است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Wccftech

نوشته رده بندی سنی بازی Marvel’s Spider-Man 2 اعلام شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close