زمان انتشار بازی نقش آفرینی Avowed اعلام شد

زمان انتشار بازی نقش آفرینی Avowed اعلام شد

استودیو Obsidian در مراسم جدید ایکس باکس به نمایش بازی Avowed پرداخت. توانستیم گیم پلی این اثر را مشاهده کنیم و همچنین سال انتشار بازی نیز اعلام شد. بازی Avowed قرار است در سال 2024 برای کنسول‌های بازی ایکس‌باکس سری و کامپیوتر منتشر شود. این بازی همچنین برای مشترکین سرویس گیم پس هم در دسترس قرار می‌گیرد.

تریلر جدید بازی، اطلاعات زیادی در اختیار علاقه‌مندان قرار داد. استودیو در یک مطلب خبری به تشریح بازی پرداخت. ابسیدین می‌گوید که بازی Avowed یک روند متفاوت را ارائه می‌دهد، سرزمین تازه‌ای برای کاوش در جهان Eora در دسترس است و همچنین شیوه تازه‌ای برای جنگیدن طراحی شده است. این بازی به جهان عناوین Pillars of Eternity وفادار است و استودیو می‌گوید که بسیاری از جنبه‌های این سری را حفظ کرده است و آن را گسترش داده است.

در بازی جدید ایکس‌باکس به مناطق مختلفی از سرزمین انسان‌ها تا جزایر دوردست و خطرناک سر خواهید زد. سرزمین زندگان پر از رمز و رازهای مختلف و خطرات کشنده است. هر انتخاب بازی‌کننده نیز عواقب خاصی به همراه دارد و زنده‌بودن در این جهان، نیازمند مهارت زیادی است. دنیای Eora در سوی دیگر بسیار متنوع و زیبا ساخته شده است. به‌نوعی که می‌توان گونه‌های گیاهی را دید و در طبیعت منحصر به فرد آن کاوش کرد. هر بخش از بازی نیز دارای اکوسیستم مخصوص به خود است. هر گوشه این جهان پر از موجودات و گیاه‌های مختلف است که ممکن است شما به غذای روز آن‌ها تبدیل شوید!

گیم پلی بازی Avowed

ملازمان و شخصیت‌های همراه نقش اساسی در بازی نقش آفرینی Avowed دارند. اولین شخصیتی که همراه آن می‌شوید، Kai نام دارد که همان روانی تریلر گیم پلی بود. او یکی از دوستانی است که می‌توانید روی او حساب باز کنید. او یک کهنه سرباز است و افکار ایدئال او به شما کمک زیاد می‌کند. ارائه یک مبارزه اول شخصی عالی نیز اولویت مهمی برای استودیو بوده است. آن‌ها شیوه‌های زیادی برای جنگیدن ساخته‌اند. می‌توانید از شمشیر، سپر، تفنگ و وردهای جادو استفاده کنید. حتی می‌توانید دو شمشیر به دست بگیرید و ترکیب سلاح‌های مختلفی را برای نبرد با دشمنان انتخاب کنید.
بهترین بازی های نقش آفرینی

هنگام کاوش در جهان بازی، هر آن ممکن است با یک اتفاق عجیب روبه‌رو شوید. دنیای بازی پر از اتفاقات و دشمنان مختلف است که تنوع خاصی به بازی می‌بخشند. ابسیدین برای نمایش بیشتر و انتشار اطلاعات جدید در مورد بازی هیجان‌زده است و امیدوار است که بتواند به‌زودی اثر را منتشر کند. منتظر انتشار Avowed در سال 2024 برای ایکس‌باکس سری و ویندوز باشید. این بازی برای گیم هم پس منتشر می‌شود.

منبع: Gematsu

نوشته زمان انتشار بازی نقش آفرینی Avowed اعلام شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.