زمان انتشار بازی Frostpunk 2 برای کامپیوتر مشخص شد

زمان انتشار بازی Frostpunk 2 برای کامپیوتر مشخص شد

بازی Frostpunk اثر استراتژی و شهرسازی پساآخرالزمانی هنگام انتشار با استقبال زیادی مواجه شد و پس از سال‌ها می‌توانیم تجربه تازه‌ای در دنباله این اثر پیدا کنیم. بازی Frostpunk 2 به‌طور رسمی در شو پی‌سی گیمینگ معرفی شد و این اثر قرار است در سال 2024 برای کامپیوتر از طریق استیم، اپیک گیمز استور و فروشگاه GOG منتشر شود استودیو 11 bit Studios انتشار اثر را هم برعهده گرفته است و ناشر بزرگی در آن دخالت ندارد.

Frostpunk 2 همچنان بازی‌ای در مورد شهرسازی و اجتماع است. اما این بار عمق بیشتری به سیستم‌های اجتماعی داده شده است. تفاوت‌های نژادی روی جامعه تأثیر بزرگی می‌گذارند و بازی‌کنان با خطرات و چالش‌های تازه‌ای مواجه می‌شوند که فراتر از چالش‌های بازی اول است. بازی دوم همچنان از عصر پساآخرالزمانی و فضای یخ‌زده استفاده می‌کند تا داستان غنی‌ای در مورد بلندپروازی انسانی و نابودی جوامع به دلیل پافشاری روی ایده‌‌هایشان روایت کند. هر تصمیمی در این بازی، عواقب خود را دارد و اداره کردن جامعه‌ای چند دسته چالش بسیار سختی است. قرار نیست تمامی تصمیمات شما مورد استقبال قرار گیرد. در نهایت این طبیعت انسان است که روی نتیجه تصمیم تأثیر می‌گذارد.

تغییرات بازی Frostpunk 2

بازی فراست‌پانک 2 وقایع سی سال پس از شروع طوفان یخ را آغاز می‌کند، جایی که جوامع انسانی به لبه نابودی رسید و داستان در بازی اول این مجموعه آغاز شد. شهر تازه‌ای در حول و حوش یک ژنراتور شکل گرفت و به‌مرور بزرگ و بزرگ‌تر شد. طوفان یخ، تأثیر زیادی روی جهان گذاشته است و کره زمین به‌طور کامل تغییر یافته است. در بازی جدید ادامه وقایع بازی پیشین را دنبال خواهید کرد و این بار به عمق جوامع انسانی نفوذ می‌کنید و با سیستم‌هایی سر و کله می‌زنید که رفتار انسان را در عصر پساآخرالزمان به شیوه‌ای نو و دقیق بازتاب می‌کنند. این بار دیگر بقا یافتن تنها چالش شما نیست، بلکه عصر تازه‌ای برای بشریت آغاز شده است و بار دیگر بر طبیعت غلبه می‌کنید.

بازی Frostpunk 2 معرفی شد: تمام آنچه باید بدانید

یکی از تغییرات مهم بازی فراست‌پانک 2 آن است که بشریت با سرما و یخبندان کنار آمده است و به‌نوعی طبیعت را رام کرده است. رابطه عمیقی میان این جهان و انسان‌ها شکل گرفته است. البته طبیعت انسانی و نیاز به قدرت و بلندپروازی همچنان برجای خود مانده‌ است و این باعث می‌شود تا جامعه تشکیل‌شده این بار نه تحت تأثیر سرما و یخبندان، بلکه تحت تأثیر روابط انسانی قرار بگیرد و بار دیگر به ورطه نابودی کشیده شود. اما این شهر نو نباید نابود شود، این شهر به مدیریت شما نیاز دارد.

تاریخ انتشار دقیق Frostpunk 2 اعلام نشده است و تنها می‌دانیم که این بازی مستقل در سال 2024 و برای کامپیوتر منتشر خواهد شد. منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

منبع: Gematsu

نوشته زمان انتشار بازی Frostpunk 2 برای کامپیوتر مشخص شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.