زمان انتشار بازی Hellblade 2 با نمایش تریلر جدیدی اعلام شد

زمان انتشار بازی Hellblade 2 با نمایش تریلر جدیدی اعلام شد

استودیو نینجا تئوری با نمایش تریلر جدید بازی Hellblade 2، بازه زمانی انتشار بازی را اعلام کرد. بازی انحصاری جدید ایکس‌باکس قرار است سال 2024 رسما منتشر شود، اما مایکروسافت از اعلام تاریخ انتشار دقیق خودداری کرد. به نظر می‌رسد که هل‌بلید 2 برای اواخر سال 2024 آماده شود و هنوز فرایند تولید بازی ادامه دارد. به‌خصوص که بازی Avowed برای اوایل سال جدید میلادی برنامه‌ریزی شده است.

تریلر جدید بازی Senua’s Saga: Hellblade II روی سنوئا تمرکز کرده است. می‌توانیم سنوئا را ببینیم که داخل یک غار را جستجو می‌کند و در عین حال با همان صداهای آزاردهنده قدیمی دست و پنجه نرم می‌کند. گرافیک بازی، انیمیشن‌‌ها و چهره بسیار دقیق و با جزئیات طراحی شده‌اند و واضح است که با یک بازی بزرگ روبه‌رو هستیم. دنباله بازی Hellblade در سال 2019 معرفی شد و حدود چهار سال است که در دست تولید است.

تمیم آنتوندیاس، مؤسس استودیو نینجا تئوری سال گذشته در مورد بازی دوم گفت که این اثر برای آن‌ها بسیار خاص و حائز اهمیت است. آن‌ها به دنبال ارائه یک دنباله مستقیم نیستند، بلکه می‌خواهند جهان این بازی را گسترش دهند و یک اثر شاهکار بسازند. آن‌ها از زندگی خود بریده‌اند تا به این هدف مهم دست پیدا کنند. تریلر جدید Hellblade 2 این مسئله را به‌خوبی نشان می‌دهد. می‌توانیم جهان زیبا و تاریک بازی را ببینیم و اینکه سنوئا چطور با شیاطین داخل ذهنش می‌جنگد و اینکه او قرار است چطور از شر آن‌ها خلاص شود.

تاریخ انتشار Hellblade 2

نینجا تئوری مانند گذشته، اطلاعاتی از گیم پلی هل‌بلید 2 منتشر نکرد و تنها تریلر را نمایش داد. فیل اسپنسر این بازی را جزو مهم‌ترین عناوین ایکس‌باکس شمرد و طرفداران را برای دریافت آن در سال آینده میلادی تهییج کرد. در مورد جزئیات داستانی بازی باید بگوییم که این اثر در ایسلند قرن نهم جریان دارد و سبک هنری بازی به همین شکل ساخته شده است. تمامی محیط بازی نیز بر اساس نقشه‌های دقیق ماهواره‌ای ساخته شده است و فوتوگرامتری مناطق کوهستانی ایسلند با دقت زیادی انجام شده است. تیم صدابردار نیز برای ضبط صداهای واقعی به کوهستان‌های ایسلند سفر کرده است.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 دو برابر نسخه اصلی؛ موضوع اصلی دیوانگی

گیم پلی و بعد مبارزه بازی Senua’s Saga: Hellblade II تغییرات شگرفی نسبت به بازی اول دیده است. مبارزات با دشمنان مهیج‌تر خواهد بود و جالب است بدانید که ملینا، بازیگر نقش اصلی بازی به مدت دو سال مشغول تمرینات رزمی بوده است. تمامی انیمیشن‌های جنگ و نبرد به‌صورت واقعی ضبط شده‌اند و روند بازی بر اساس توانایی‌های بازیگر شکل گرفته است. منتظر انتشار بازی Hellblade 2 در سال 2024 برای ایکس‌باکس سری و استیم باشید.

منبع: VGC

نوشته زمان انتشار بازی Hellblade 2 با نمایش تریلر جدیدی اعلام شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.