ساخت فیلم زلدا با همکاری شرکت یونیورسال ساخته خواهد شد

ساخت فیلم زلدا با همکاری شرکت یونیورسال ساخته خواهد شد

طبق گفته یک منبع آگاه، شرکت نینتندو از موفقیت‌های انیمیشن The Super Mario Bros Movie راضی بوده و قصد دارد با همکاری شرکت یونیورسال فیلم اقتباسی از سری زلدا (The Legend of Zelda) را بسازد.

جف اسنایدر، خبرنگار کهنه‌کار صنعت سینما، در گفت‌و‌گو با پادکست The Hot Mic اعلام کرده که بر اساس گفته‌های یک منبع عالی و معتبر، شرکت نینتندو به عقد قرارداد با یونیورسال به منظور ساخت فیلم The Legend of Zelda نزدیک شده است.

کدام کاراکتر شبیه شما است؟ معرفی تیپ شخصیتی 31 کاراکتر بازی‌

جف اسنایدر در این باره گفته که زلدا قرار است به مجموعه‌‌ای مثل انیمیشن The Super Mario Bros Movie، محصول مشترک نینتندو و استودیو Illumination، تبدیل شود. همچنین وی اشاره کرده است که به دلیل موفقیت‌های انیمیشن سوپر ماریو، قرارداد با شرکت Nintendo و به دست آوردن حق ساخت فیلم زلدا برای یونیورسال هزینه هنگفتی داشته است.

روند اکران انیمیشن The Super Mario Bros Movie در ماه آوریل آغاز شد. این اثر اقتباسی که با بودجه 100 میلیون دلاری ساخته شده، توانست بیش از 1.3 میلیارد دلار فروش داشته باشد. چنین عملکردی در باکس آفیس موجب شده که انیمیشن سوپر ماریو بالاتر از فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 قرار گرفته و به عنوان پر‌فروش‌ترین اثر سینمایی سال 2023 معرفی شود. همچنین این اثر سومین انیمیشن پرفروش تاریخ محسوب می‌شود.

بازی جدید سری زلدا یکی از بهترین آثار سال‌های اخیر است

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به عنوان تازه‌ترین اثر از سری زلدا، یکی از بهترین و موفق‌ترین بازی‌های سال جاری است. طبق اعلام شرکت نینتندو، این اثر که در ماه گذشته میلادی منتشر شده، در سه روز اول 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است. همچنین فروش کلی سری The Legend of Zelda از زمان شروع در سال 1986، بیش از 130 میلیون نسخه بوده است.

نمرات و نقد بازی Zelda: Tears of the Kingdom – تکرار شاهکار

شونتارو فوروکاوا، رئیس نینتندو، در جریان گزارش مالی این شرکت از تاثیر مثبت انیمیشن The Super Mario Bros Movie در فروش بازی‌های ماریو خبر داده است. وی باور دارد آثار اقتباسی در دراز مدت موجب می‌شوند که افراد تازه‌ای به جمع طرفداران ماریو و نینتندو اضافه شده و کسانی که برای مدتی از آن‌ها فاصله گرفته‌اند، دوباره به سراغ‌شان بیایند. رئیس نینتندو در پایان گفته که استراتژی این شرکت ساخت بیشتر آثار اقتباسی به منظور گسترش IPها و رساندن آن‌ها به دست طیف گسترده‌تری از مخاطبین است.

نظر شما در مورد ساخت فیلم زلدا با همکاری یونیورسال چیست؟ آیا این اثر می‌تواند در حد و اندازه‌های انیمیشن The Super Mario Bros Movie عمل کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: VGC

نوشته ساخت فیلم زلدا با همکاری شرکت یونیورسال ساخته خواهد شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.