ساخت Project Q توسط یوبی سافت متوقف شده است

by | 0 Comments | 1401/10/30

بازی Project Q (پروژه کیو)، اثری با سبک بتل آرنا از شرکت یوبی سافت است که سال گذشته پس از انتشار تصاویری از گیم پلی آن، معرفی شد. اکنون ساخت این اثر متوقف شده است و سازندگان با انتشار پیامی در دیسکورد، سرنوشت پایانی بازی را تایید کردند.

به گزارش پارسی گیم، سال گذشته ویدیویی از پروژه کیو به صورت آنلاین به بیرون درز کرد که یک بازی کارتونی را به نمایش می‌گذاشت و بیشتر شبیه یک بازی بتل رویال بود. ویدیوها نشان می‌دهند که بازی در مراحل اولیه توسعه قرار داشته و یوبی‌سافت مدت کوتاهی پس از آن، یک تصویر هنری منتشر و به واسطه آن، وجود Project Q را تایید کرد. در حالی که تصاویر فاش شده یادآور بازی Fortnite بود، یوبی سافت گفت که Project Q یک بازی بتل رویال نیست.

همان‌طور که توسط اینسایدر گیمینگ گزارش شده است، یوبی سافت پیامی را از طرف توسعه دهندگان بازی در سرور دیسکورد برای بازیکنان آزمایش کننده به اشتراک گذاشته و در آن تأیید می‌کند که Project Q لغو شده است. در این پیام گفته شده: «اولین آزمایش بازی یک نقطه عطف بزرگ برای ما بود. بازخورد شما بازیکنان به عنوان یک هدیه واقعی به ما این امکان را داد که در جایگاه توسعه دهندگان رشد کنیم تا بهترین کار را برای شما به ارمغان آوریم. این لحظات، اعلام این خبر را سخت‌تر می‌کند؛ متأسفانه ما مجبور هستیم آزمایش‌های آینده خود را به عنوان Project Q لغو کنیم. دیگر توسعه را ادامه نخواهیم داد.»

لغو ساخت بازی Project Q

لغو این بازی پس از آن صورت گرفت که یوبی سافت هفته گذشته، اثر Skull and Bones را به تعویق انداخت و در کنار آن اخباری مبنی بر لغو سه بازی معرفی نشده را اعلام کرد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا Project Q یکی از آن سه بازی لغو شده بوده یا خیر. اگرچه پروژه کیو از نظر فنی توسط یوبی‌سافت معرفی شد، اما ما فقط یک تصویر مفهومی از آن در اختیار داشتیم و هرگز نام رسمی آن به غیر از Project Q اعلام نشد. این بدان معنی است که می‌توان آن را به عنوان یکی از سه بازی معرفی نشده که هفته گذشته توسط یوبی سافت لغو شد، به حساب آورد.

بهترین بازی‌ های اکشن با حجم کم

شرکت یوبی سافت زمانی که Project Q را در دست توسعه داشت، به طور رسمی چیزهای زیادی از آن اعلام نکرد، اما تصاویری که از گیم پلی به بیرون درز کرده بود، ایده‌هایی را در مورد نوع بازی به ما ارائه داد. اصلی‌ترین چیزی که آن را از دیگر آثار متمایز می‌کرد، سبک کارتونی و سلاح‌های منحصربه‌فرد آن بود. به طوری که بازیکنان با سلاح‌های متفاوت همانند کارت بازی، چکش، تفنگ‌های رنگی و غیره به نبرد با یکدیگر می‌پردازند.

منبع: The Gamer

نوشته ساخت Project Q توسط یوبی سافت متوقف شده است اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close