ستاره‌های سریال The Boys در بازی کالاف دیوتی حضور می‌یابند

ستاره‌های سریال The Boys در بازی کالاف دیوتی حضور می‌یابند

اکتیویژن رسماً تریلر فصل چهارم بازی کالاف دیوتی وارزون 2 را در طی مراسم Summer Game Fest پخش کرد. این تریلر نگاه ویژه‌ای به نقشه جدید بازی به نام Vondel می‌اندازد که برای بخش بتل رویال و DMZ اضافه می‌شود. یکی از نکات قابل‌توجه در مورد تریلر، همکاری کالاف دیوتی با سریال The Boys آمازون پرایم بود. به نظر می‌رسد که ابرقهرمان‌های این سریال محبوب قرار است در کالاف دیوتی حضور پیدا کنند.

تنها نکته‌ای که در مورد همکاری میان سریال The Boys و کالاف دیوتی می‌دانیم، یک سکانس بسیار کوتاه است. در ابتدای تریلر می‌توانید لوگو سریال پسران را ببینید و هیچ جزئیاتی از این همکاری در دسترس قرار نگرفت. صفحه توییتر سریال پس از نمایش تریلر، تصویری از این سکانس منتشر کرد و همکاری با اکتیویژن را تائید کرد. باید منتظر بود تا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه حضور ابرقهرمان‌های این سریال در بازی‌های وارزون 2 و مدرن وارفر 2 دریافت کرد.

احتمالاً همکاری میان این دو به شکل تزئینی باشد. باندل اپراتورهای سریال در قسمت فروشگاه بازی فروخته شوند و برای نمونه با شکل و شمایل هوملندر یا بیلی بوچر در میدان جنگ حضور پیدا کرد. هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست و تمامی این گفته‌ها یک گمانه‌زنی خام است. انتظار می‌رود که اکتیویژن به‌زودی اطلاعات بیشتری در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. صفحه توییتر بازی تصویری از هوملندر را به اشتراک گذاشت و احتمالاً تنها این ابرقهرمان در بازی کالاف دیوتی حضور پیدا کند. البته بیلی بوچر نیز کاندید مناسبی است.

همکاری کالاف دیوتی با سریال The Boys

اگر به محتویات آپدیت‌های فصل چهارم Call of Duty توجه کنیم، می‌بینیم که تمامی اپراتورهای تازه معرفی شده‌اند، به غیر از یکی از آن‌ها به نام Butch. این اپراتور می‌تواند همان بیلی بوچر باشد. حضور شخصیت‌های سریال پسران در بازی کالاف دیوتی اتفاق چندان عجیبی نیست. تابه‌حال کاراکترهای زیادی در این بازی حضور پیدا کرده‌اند. برای نمونه باندل اپراتورهای اتک آن تایتان منتشر شد و همچنین شخصیت شردر از لاک‌پشت‌های نینجا در وارزون 2 حضور پیدا کرد. حتی اسنوپ‌داگ و ترمیناتور هم در این بازی حضور یافته‌اند.

رتبه بندی 17 شخصیت برتر Call Of Duty در تمام دوران

فصل چهارم کالاف دیوتی وارزون 2 و مدرن وارفر 2 با ارائه یک بتل پس جدید، سلاح‌های بیشتر و یک نقشه تازه همراه شد. تغییراتی در زمینه بتل رویال و DMZ هم ایجاد شده است. رویداد Assault on Vondel که روز چهاردهم ژوئن آغاز می‌شود و تا هفتم ژوئیه ادامه دارد، جوایز زیادی به بازی‌کنان اهدا می‌کند و بهترین شیوه برای تجربه نقشه جدید است. نقشه Vondel شامل پانزده منطقه استراتژیک است و شامل یک قلعه قرون‌وسطایی هم می‌شود. این نقشه بر اساس شهر آمستردام هلند طرحی شده است و اجازه حضور 72 بازی‌کننده به‌صورت هم‌زمان را می‌دهد. نقشه اصلی بازی هم تغییراتی به خود می‌بیند و شاید این بهترین موقع برای تجربه وارزون 2 است.

منبع: GameSpot

نوشته ستاره‌های سریال The Boys در بازی کالاف دیوتی حضور می‌یابند اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.