اف تی اپیک

سریع ترین راه گرفتن مدرک آیلتس

سریع ترین راه گرفتن مدرک آیلتس

 

 

چکیده: سریع ترین راه برای گرفتن مدرک آیلتس، رو به رو شدن با واقعیت و پیدا کردن سطح فعلی زبان شماست. وب سایت آکادمی زبان اکسیر دقیق ترین و بهترین آزمون تعیین سطح زبان را که مطابق با استاندارد CEFR هست رو به صورت رایگان آماده کرده

 

 

 

 

سریع ترین راه گرفتن مدرک آیلتس

معمولا این سوال بین زبان آموزها مطرح هست که چقدر زمان لازم هست تا بتونن مدرک آیلتس بگیرن؟ واقع بینانه ترین جواب به چنین سوالی این هست که خوب این زمان برای هر کسی یکسان نیست. توانایی های افراد با هم متفاوت و سطحی هم که برای شروع این راه انتخاب می کنن با همدیگه یکسان نیست.

این نکته رو نباید فراموش کنین که آزمون آیلتس یک امتحان جهت سنجش مهارت های چهارگانه شما هستش و هر چی که تو این چهار زمینه تجربه بیشتری کسب کرده باشین، فارغ از توانایی قبلیتون می تونید نتیجه و نمره بهتری از دیگران بگیرین. البته در کنار تجربه، این سطح مهارت در پاسخگویی به چالش های مرتبط با توانایی شما در خواندن، شنیدن، نوشتن و صحبت کردن هست که نتیجه نهایی این آزمون رو برایتون رقم میزنه.

زبان آموزانی که تازه این راه رو شروع کردن اول باید به سراغ یادگیری مفاهیم زبان عمومی انگلیسی برن و بعد وارد یادگیری و کسب تجربه در چهار مهارت اصلی سنجیده شده تو این آزمون بشن.

زمان لازم برای گرفتن مدرک آیلتس
ادامه مطلب :
سریع ترین راه گرفتن مدرک آیلتس