شایعه: رویداد Xbox Developer_Direct اواخر ماه جاری برگزار می‌شود

by | 0 Comments | 1401/10/21

سال 2022 برای طرفداران ایکس باکس، نه فقط از نظر انتشار بازی‌ها، بلکه از لحاظ اخبار مرتبط با پلتفرم‌های مایکروسافت، کمی بی‌ثمر بود. حال به نظر می‌رسد که سال 2023 ممکن است با شرایط بهتری آغاز شود. به تازگی شایعاتی در مورد اینکه ممکن است اوایل سال جاری میلادی، شاهد یک رویداد جدید از Xbox به نام Xbox Developer_Direct باشیم به گوش می‌رسد و آرون گرینبرگ، رئیس بازاریابی ایکس‌باکس، وارد عمل شده است تا محتوا‌های جدیدی را به نمایش بگذارد.

اگر مشتاق دریافت جزئیات جدیدی در مورد آثار آینده مانند Redfall و Forza Motorsport هستید، مایکروسافت ممکن است برنامه‌ای برای شما در چند روز آینده داشته باشد. در همین حال جز کوردن از ویندوز سنترال که سابقه طولانی در افشای اطلاعات مایکروسافت دارد، جزئیات بیشتری در مورد یک رویداد احتمالی ایکس باکس در ماه ژانویه ارائه کرده است. طبق گفته او، مایکروسافت یک رویداد با نام Xbox Developer_Direct برای تاریخ 25 ژانویه (5 بهمن) برنامه ریزی کرده است.

 بنا به گفته‌های کوردن، رویداد Developer_Direct تا حدودی شبیه به نینتندو دایرکت یا به عبارت دیگر State of Play از شرکت سونی است. بنابراین، انتظار یک نمایش بزرگ را نداشته باشید. اما مایکروسافت قصد دارد اخبار را به طور منظمی به اطلاع طرفداران برساند، نه اینکه همه آن‌ها را برای رویداد‌های بزرگی مانند E3 یا The Game Awards ذخیره کند.

نمایش بازی‌های مختف در رویداد Xbox Developer_Direct

توجه داشته باشید که این موضوع هنوز به طور رسمی توسط مایکروسافت تأیید نشده است. همانطور که ویندوز سنترال گزارش می‌دهد، رویداد Developer_Direct در کانال‌های رسمی ایکس باکس از شبکه‌های یوتیوب و توییچ پخش می‌شود و تاریخ و زمان آن قابل تغییر است. این رویداد توسط ایکس باکس و بتسدا میزبانی خواهد شد و در مورد بازی‌های آینده مانند Redfall ،Forza Motorsport و Minecraft Legends جزئیات زیادی را ارائه خواهد داد.

بهترین بازی های ایکس باکس وان

در حالی که تاریخ رویداد مذکور ممکن است تغییر کند، احتمال وقوع آن بسیار بالا به نظر می‌رسد، به خصوص با شایعاتی مبنی بر اینکه بازی Redfall در ماه می منتشر می‌شود. از سوی دیگر، بازی استارفیلد، محصول شرکت بتسدا، در این میان وجود دارد که به تازگی برای انتشار در نیمه اول سال 2023 تأیید شده است. با توجه به جدیدترین توییت کوردن در مورد اعلام احتمالی رویداد ایکس باکس در روزهای آینده، به احتمال زیاد اواخر این هفته خبرهای رسمی از مایکروسافت به دستمان برسد. در ضمن برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

منبع: Gamingbolt

نوشته شایعه: رویداد Xbox Developer_Direct اواخر ماه جاری برگزار می‌شود اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close