شایعه: سازنده God of War یک بازی علمی تخیلی می‌سازد

شایعه: سازنده God of War یک بازی علمی تخیلی می‌سازد

استودیو Santa Monica شرکت سونی و سازنده بازی God of War طبق شایعات جدید روی یک بازی علمی تخیلی کار می‌کند. پلی‌استیشن مالک استودیوهای باتجربه‌ای همانند ناتی‌داگ و اینسامنیاک است و هر نسل شاهد عناوین تراز اول باکیفیتی هستیم. به نظر می‌رسد که استودیو سانتا مونیکا از کار روی نسخه جدید گاد آف وار دست کشیده است و به دنبال امتحان کردن ایده‌های تازه‌ای است. این در حالی است که گزارش از احتمال ساخت دنباله God of War Ragnarok می‌گفت.

کوری بارلوگ چند سال پیش وظیفه توسعه پروژه‌های جدید را به اریک ویلیامز سپرد و وی برای مدتی از سانتا مونیکا جدا شد. شایعه تازه‌ای نشان می‌دهد که او یک بازی علمی تخیلی برای استودیو سونی می‌سازد. این شایعه توسط آلانا پیرس از کارمندان فعلی استودیو مطرح شده است. او که مدت‌ها پیش به‌عنوان ژورنالیست در IGN کار می‌کرد، حدود دو سال پیش به‌عنوان نویسنده به سانتا مونیکا پیوست. او با حضور در پادکست Play, Watch, Listen، به‌ طرز باورنکردنی به بازی تازه‌اش اشاره کرد.

مایک بیتل در مورد پروژه‌های اخیرش صحبت کرد و گفت او روی یک مجموعه علمی تخیلی معرفی‌نشده کار کرده است. پیرس به این توضیح مبهم خندید و گفت که او نیز مشغول پروژه مشابهی است. ممکن است او شوخی کرده باشد و جدی نباشد، اما از آنجایی که چندین شایعه در این مورد مطرح شده بود، احتمال اینکه بازی علمی تخیلی سانتا مونیکا واقعی باشد زیاد است. پیرس هیچ اطلاعاتی در مورد پروژه تازه ارائه نکرده است و واضح است که حق صحبت در مورد آن را هم ندارد. ممکن است با یک مجموعه کاملاً جدید روبه‌رو باشیم یا اینکه یک بازی ویدیویی از یک اثر علمی تخیلی محبوب ساخته شود.

بازی جدید سازنده God of War

کوری بارلوگ یکی از طرفدارها پر و پا قرص مارول است و احتمال اینکه روی یک بازی جدید مارول هم کار کنند وجود دارد. البته دیزنی اجازه ساخت بازی جنگ ستارگان را به دیگر استودیوهای غیر از EA داده است و شاید منظور از بازی علمی تخیلی نیز، اثر تازه‌ای از جنگ ستارگان باشد. به‌هرحال استودیو Santa Monica در حال ساخت بازی تازه‌ای برای طرفداران سونی است و نشانه‌ها در این مورد واضح هستند. گفتنی است ناتی‌داگ، دیگر استودیو مشهور سونی نیز مشغول ساخت یک بازی فانتزی است و به نظر می‌رسد که استودیوهای بزرگ پلی‌استیشن، ایده‌های تازه‌ای را دنبال می‌کنند.

8 مکان مخفی در بازی God of War Ragnarok

از آنجایی که بازی God of War Ragnarok پایان حماسه نورث بود، ساخت بازی بعدی در این نسل غیرممکن به نظر می‌رسد. با این حساب احتمال اینکه بازی متفاوتی در اواخر نسل از سوی سانتا مونیکا منتشر شود وجود دارد. اگر به یاد داشته باشید، این استودیو سال 2015‌ ساخت یک بازی علمی تخیلی را لغو کرد و احتمال اینکه این پروژه زنده شده باشد هم هست. نظر شما چیست؟

منبع: ComicBook

نوشته شایعه: سازنده God of War یک بازی علمی تخیلی می‌سازد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.