طولانی بودن قسمت اول سریال The Last of Us تصمیم HBO بوده است

by | 0 Comments | 1401/10/29

نیل دراکمن و کریگ مازین، شورانر‌های سریال لست اف اس، اعلام کردند که قسمت اول این اقتباس تلویزیونی بسیار کوتاه‌تر بوده، اما با تصمیم شبکه HBO، مدت زمان اولین اپیزود سریال The Last of Us به شکل قابل‌توجهی افزایش پیدا کرده است.

بهترین بازی های شبیه سریال The Last of Us

پس از مدت‌ها انتظار، در روز دو‌شنبه هفته جاری پخش سریال اقتباسی از بازی The Last of Us آغاز و اولین اپیزود آن از طریق شبکه HBO به نمایش گذاشته شد. اولین نکته‌ای که از قسمت اول سریال مذکور جلب‌توجه می‌کند، مدت طولانی آن است. اپیزود افتتاحیه سریال The Last of Us مدت 80 دقیقه‌ای داشته که بیشتر از مدت زمان مرسوم در بین آثار تلویزیونی است. نیل دراکمن و کریگ مازین، شورانر‌های سریال لست اف اس، به تازگی فاش کرده‌اند که تصمیم آن‌ها نمایش اپیزودی کوتاه‌تر بوده، اما شبکه HBO آن‌ها را به افزایش مدت زمان اپیزود اول متقاعد کرده است.

ادامه این مطلب بخش‌هایی از قسمت اول سریال The Last of Us را لو خواهد داد

نیل دراکمن در پادکست سریال The Last of Us گفته است: «قسمت اول قرار بود در قالب دو قسمت پخش شود. تصمیم بر این بود که با نمایش عبارت 20 سال بعد و انداختن کودک در آتش توسط جول، اپیزود اول به پایان برسد». در ادامه کریگ مازین توضیح داده است که روسای آن‌ها در شبکه HBO پیشنهاد دادند که به منظور جذب مخاطبین برای قسمت‌های بعدی، پایان اصلی تغییر پیدا کند.

کریگ مازین در این مورد چنین گفته است: «کل داستان سریال The Last of Us در مورد جول و الی است. اگر در پایان قسمت اول الی را نشان نداده و او را در کنار جول قرار ندهیم و این اپیزود را با نمایش تیتراژ پس از مرگ یک بچه به اتمام برسانیم، ممکن است مخاطبین از تماشای قسمت‌های بعدی صرف‌نظر کنند.»

افزایش مدت اپیزود اول The Last of Us به منظور جذب مخاطبین

نیل دراکمن در ادامه اضافه کرده است: «این بازخورد کاملا منطقی است. ما نسخه‌ای داشتیم که در آن قسمت اول با نمایش الی در حالی که از پنجره به بیرون نگاه می‌کند، به پایان می‌رسد. اما ما مشخص نکرده‌ایم که چرا باید مخاطب به این شخصیت اهمیت دهد و هویت او به عنوان یک راز باقی می‌ماند. زمانی که به ملاقات جول و الی می‌رسیدیم تازه داستان شروع می‌شد. قسمت اول سریال The Last of Us در شرایط کنونی بسیار بهتر عمل می‌کند.»

نمرات و نقد سریال The Last of Us: یک اقتباس عالی

سریال لست اف اس دو‌شنبه‌ها از شبکه HBO پخش خواهد شد. سریال مذکور در قالب 9 قسمت وقایع اولین بازی سری The Last of Us را روایت خواهد کرد. این سریال پسا‌آخر‌الزمانی روایتگر شیوع یک عفونت قارچی و تلاش‌های یک قاچاقچی به نام جول (با بازی پدرو پاسکال) برای رساندن الی (با بازی بلا رمزی) که در برابر عفونت مصون بوده و کلید درمان آن محسوب می‌شود، به نقطه‌ای خاص از آمریکا است.

نظر شما در مورد مدت زمان طولانی قسمت اول سریال The Last of Us چیست؟ به نظر شما سازندگان تصمیم درستی گرفته‌اند یا ترجیح می‌دهید اپیزود افتتاحیه کوتاه‌تر بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: GamesRadar+

نوشته طولانی بودن قسمت اول سریال The Last of Us تصمیم HBO بوده است اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close