فیل اسپنسر از سریال The Last of Us تمجید می‌کند

by | 0 Comments | 1401/11/12

فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، در مصاحبه اخیر خود از سریال اقتباسی از بازی The Last of Us (لست اف اس) تمجید کرده و گفت که به اعتقاد او نمایش یک اقتباس موفق از بازی‌های ویدیویی لحظه‌ای عالی برای صنعت ویدیو گیم است.

فیل اسپنسر به تازگی مصاحبه‌ای با رسانه IGN داشته و سریال The Last of Us را «فوق‌العاده» توصیف کرده است. او باور دارد که اعضای تیم سازنده این اقتباس، به خصوص نیل دراکمن، با انتقال داستان از یک بازی ویدیویی به یک درام تلویزیونی، کار بسیار بزرگی انجام داده‌اند.

بهترین بازی های شبیه سریال The Last of Us

رئیس Xbox در این باره گفته است: «نیل نقش مهمی در ساخت بازی و خلق مجموعه The Last of Us داشته است. اما حالا می‌بینیم که او استعداد‌ها و خلاقیت خود را در فضای تلویزیون به کار می‌گیرد. این حقیقت که یکی از بزرگ‌ترین افراد فعال در زمینه بازی‌های ویدیویی به خدمت گرفته  شده و اقتباسی موفق از یک بازی در مدیوم دیگری ساخته می‌شود، به خوبی نشان می‌دهد که در صنعت ویدیو گیم داستان نویسان و بازی‌سازان فوق‌العاده‌ای در تمامی استودیو‌های فرست پارتی و ترد پارتی فعالیت می‌کنند. به اعتقاد من مشاهده موفقیت آن‌ها در قالب مجموعه The Last of Us، لحظه‌ای عالی است.»

روند پخش سریال The Last of Us از اوایل ماه پیش آغاز شد. اپیزود اول این سریال در هنگام پخش بیش از 4 میلیون بیننده داشت که به موجب آن پس از سریال House of the Dragon به دومین افتتاحیه بزرگ HBO در دهه گذشته تبدیل شد. پس از نمایش تنها دو قسمت، فصل دوم سریال لست اف اس با محوریت داستان بازی The Last of Us Part 2 تایید شد.

فیل اسپنسر سریال The Last of Us را با Halo مقایسه می‌کند

فیل اسپنسر با مقایسه موفقیت‌های سریال اقتباسی از سری Halo با سریال The Last of Us، اعلام کرده که محصول شبکه HBO استاندارد‌های جدیدی به وجود آورده است. رئیس ایکس باکس در این رابطه گفته است: «من برای همه چیز‌هایی که روی آن‌ها کار می‌کنیم، از جمله سریال تلویزیونی Halo، بهترین‌ها را می‌خواهم. تفاوت‌هایی بین سریال‌ها وجود دارد، اما بدون شک سریال لست اف اس استاندارد‌های جدیدی به وجود آورده است. آیا همه ما باید تلاش کنیم که در تولیدات تلویزیونی خود به این استاندارد برسیم؟ قطعا.»

بازی هایی که در سال 2023 ده ساله می شوند

فیل اسپنسر در ادامه گفته است: «در قبال بازی‌های ویدیویی هم می‌توانم همین حرف را به زبان بیاورم. هر بار که یک بازی عالی را تجربه می‌کنم، تحت تاثیر قرار می‌گیرم که برای ارائه بهترین عملکرد خود تلاش کنیم. به این واسطه امیدوار هستیم که در محصول بعدی بهترین خلاقیت خود را به نمایش بگذاریم، از بهترین ایده‌ها استفاده کنیم و همانند سریال تلویزیونی Halo و بازی Hi-Fi Rush علاقه‌مندان را جذب کنیم.»

نظر شما در مورد سریال The Last of Us چیست؟ آیا با گفته‌های فیل اسپنسر موافق هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN

نوشته فیل اسپنسر از سریال The Last of Us تمجید می‌کند اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close