فیل اسپنسر: بازی‌های Redfall و Starfield اهمیت زیادی برای گیم پس دارند

by | 0 Comments | 1401/11/11

فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، به تازگی در مورد عملکرد ضعیف شرکت در سال 2022 از لحاظ بازی‌های انحصاری و اینکه چگونه آثاری همچون Starfield (استارفیلد) و Redfall (ردفال) در سال جاری برای سرویس ایکس باکس گیم پس حیاتی هستند، صحبت کرده است.

بر کسی پوشیده نیست که سرویس گیم پس، یک موفقیت بی‌ چون و چرا برای مایکروسافت به حساب می‌آید. به طوری که طی چند سال گذشته، تعدادی از آثار ترد پارتی برای این سرویس عرضه شده است. از طرفی دیگر، سال 2022، در مقایسه با این موضوع، سال بسیار کم رنگی را از منظر بازی‌های انحصاری برای ایکس باکس رقم زده است. در عین حال، سال 2023 در حال شکل گیری سال بسیار بهتری برای نسخه‌های فرست پارتی ایکس باکس است و فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، می‌گوید که بازی‌های مختلف بتسدا به ویژه آثار Redfall و Starfield برای گیم پس واقعا مهم خواهند بود.

بهترین بازی های جنگی Xbox One

اسپنسر در مصاحبه اخیر خود با IGN گفت: «ردفال و استارفیلد در کنار هر بازی انحصاری که ما می‌سازیم، بازی‌های مهمی برای رشد گیم پس هستند. همواره که بازی‌ها و دنباله‌های جدیدی را به بازی‌ها اضافه می‌کنیم، همچنان شاهد رشد مداوم هستیم. گاهی اوقات، این رشد در بازی‌هایی است که انتظارش را از قبل داشتیم و هر چند وقت یک‌بار یک اثر شبیه بازی Vampire Survivors یا اکنون مثل بازی Hi-Fi Rush می‌آید و هیجان خاص خود را ایجاد می‌کند. بنابراین گاهی اوقات می‌توانید بازی‌هایی را که قرار است هیجان ایجاد کنند، پیش‌بینی کنید و در عین حال شگفت‌زده می‌شوید. بازی‌های عالی می‌توانند از استودیوهای مختلف ارائه شوند و این چیزی است که من در صنعت به آن علاقه دارم.»

اسپنسر همچنین در ادامه صحبت‌های خود توضیح داد: « برای ما بدیهی است که قرارداد خرید شرکت ZeniMax را چند سال پیش بسته بودیم و دیدیم که شرکت‌های Bethesda و ZeniMax، بازی‌هایی از جمله Hi-Fi Rush ،Redfall و Starfield را به همراه به‌روزرسانی Elder Scrolls Online عرضه می‌کنند. این‌ها بازی‌هایی هستند که امسال منتشر می‌شوند و ما سال جدید را با اولین عرضه خود در ایکس باکس، کامپیوتر و گیم پس آغاز کردیم. من واقعاً از قدرتی که بتسدا در کارنامه ما پدید می‌‌آورد، تشویق می‌شوم و ما شروع به دیدن آن در سال 2023 خواهیم کرد و این هیجان انگیز است.»

اهمیت بازی‌های انحصاری ایکس باکس برای گیم پس

استودیو Arkane هفته گذشته یک گیم‌پلی جدید و بزرگ را برای اثر ردفال به نمایش گذاشت، در حالی که انتشار این بازی فرست پارتی چند نفره جهان باز در ماه می تایید شد. از سوی دیگر، استارفیلد همچنین یک اثر جداگانه محسوب می‌شود که هم‌اکنون در حال توسعه است و احتمالاً مایکروسافت و بتسدا تاریخ انتشار خاصی را برای آن اعلام می‌کنند.

بهترین سال ها در صنعت بازی های ویدیویی

به طور رسمی اعلام شده است که استارفیلد، اثر نقش آفرینی فضایی شرکت بتسدا قرار است در نیمه اول سال 2023 عرضه شود، اگرچه افشای اخیر ادعا می‌کند که این بازی کمی تأخیر داشته، اما همچنان عرضه در تابستان را مورد هدف قرار داده است. علاوه بر این، مایکروسافت چندین اثر فرست پارتی دیگر مانند Forza Motorsport و Minecraft Legends را نیز برای عرضه در سال 2023 در دست تولید دارد. لازم به ذکر است که هفته گذشته بازی Hi-Fi Rush از Tango Gameworks رونمایی و سپس منتشر شد.

منبع: Gamingbolt

نوشته فیل اسپنسر: بازی‌های Redfall و Starfield اهمیت زیادی برای گیم پس دارند اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close