اف تی اپیک

قتل در کوه‌های آلپ (برای اندروید) – Murder in the Alps 9.2.2 Android

دانلود قتل در کوه‌های آلپ (برای اندروید)
Murder in the Alps 9.2.2 Android
 

 


بازی اندرویدی “قتل در کوه‌های آلپ” یک بازی ماجراجویی و پازل است که توسط استودیوی Nordcurrent ساخته شده است. این بازی به شما امکان می‌دهد به عنوان یک کاراگاه، در یک محیط الهام گرفته از دهه 1930 و در کوه‌های آلپ سوییس، در پی حل معماها و پیدا کردن راز جرم و جنایت باشید. شما در نقش آلفونزو کونستانتین، کاراگاهی با استعداد که برای حل جرم و جنایت به یک هتل کوهستانی می‌رود.

بازی “Murder in the Alps” دارای داستانی گیرا و پیچیده است که با سرعت متوسط و احساس رقابت بین بازیکنان به طور متناوب پیش می‌رود. در طول بازی، شما باید با افراد مختلفی که در هتل حضور دارند، صحبت کرده و اطلاعات مهمی را جمع‌آوری کنید. همچنین، باید از اشیا و قطعات مختلفی که در محیط پخش شده‌اند، استفاده کنید تا رمزها و معماهای مخفی را حل کنید.

یکی از نکات جالب بازی “قتل در کوه‌های آلپ”، اتکا به طراحی گرافیکی خاص و همچنین صداگذاری فوق‌العاده است. بازی دارای گرافیکی سه بعدی با جزئیات بالا است که باعث ایجاد تجربه واقعی و جذاب برای بازیکن می‌شود. صداگذاری مناسب نیز باعث تقویت احساس هیجان و برانگیزی بازی می‌شود. همچنین، بازی دارای انیمیشن‌هایی است که تا حد زیادی جذابیت و زیبایی را به بازی اضافه می‌کند.

در کل، بازی اندرویدی “قتل در کوه‌های آلپ” با داستان جذاب و معماهای مهیج خو …

ادامه مطلب :
قتل در کوه‌های آلپ (برای اندروید) – Murder in the Alps 9.2.2 Android