ماد گرافیکی عظیم Dark Souls 3 منتشر شد

by | 0 Comments | 1401/11/23

یک مادساز به نام Bardo‌ به‌تازگی ماد گرافیگی Dark Souls 3 را منتشر کرده که وضوح بازی را به 4K ارتقاء می‌دهد. این بازی اکشن نقش‌آفرینی که در سال 2016 منتشر شد، پایان راه سری دارک سولز بود و استودیو FromSoftware برنامه‌ای برای ریمستر کردن آن ندارد. طرفداران شخصاً دست به کار شده‌اند و یک ماد سی گیگابایتی ساخته‌اند که بیش از 5000 بافت متفاوت با وضوح 4K اضافه می‌کند و جهان بازی دارک سولز 3 را دگرگون می‌کند.

ماد جدیدی که تنها بافت‌های بازی را بهبود می‌بخشد، تمامی جزئیات گرافیکی را ارتقاء می‌دهد و باعث می‌شود تا جهان باز، رنگ و بوی تازه‌ای داشته باشد. درصورتی‌که از کیفیت بافت‌های بازی راضی نیستید و فکر می‌کنید که دارک سولز 3 می‌توانست زیباتر باشد، ماد جدید دقیقاً این مشکل را برای شما برطرف می‌کند. این تلاشی قابل‌تحسین از سوی بازی‌کنانی است که همچنان به این اثر عشق می‌ورزند و می‌خواهند که تجربه‌ای به‌مراتب بهتر هم داشته باشند.

طبق گفته‌ی مادساز، پکیج جدید تأثیر اندکی روی عملکرد بازی می‌گذارد و طرفداران نیازی به نگرانی در مورد افت فریم ندارند. باردو در این مورد نوشت: «هدف این ماد آن است که تمامی بافت‌های بازی بهبود پیدا کند. حدود دو هفته تمام به پنج هزار بافت خیره شدم و آن‌ها را با نمونه‌های باکیفیت جایگزین کردم. در نهایت حدود 1500 عدد از بافت‌ها اصلاح و تغییر داده شد. در پایان وضوح بافت‌ها را به 2K و 4K ارتقاء دادم که شامل نقشه‌های عادی هم می‌شود.»

ماد گرافیکی Dark Souls 3

همان‌طور که در تصاویر می‌بینید، جزئیات گرافیکی Dark Souls 3 به‌شدت افزایش یافته است. در واقع توسعه‌دهنده کاری کرده که افرادی با سیستم‌های امروزی و مدرن بتوانند تجربه‌ای منحصربه‌فرد داشته باشند. جامعه‌ی مادسازهای دارک سولز مدت زیادی است که مشغول به کار هستند و تابه‌حال انواع و اقسام مادها برای این سری منتشر شده است. گفتنی است فرام‌سافتور اولین بازی این سری را ریمستر کرده و با نام Dark Souls Remastered به فروش می‌رساند.

تفاوت‌ها و شباهت‌های بازی Elden Ring با Dark Souls

ماد پیش‌درآمد دارک سولز به نام Dark Souls Archtrones هم در حال ساخت است. این ماد تجربه‌ی کلی بازی را بهبود می‌بخشد و قابلیت‌هایی را اضافه می‌کند که حتی از چشم فرام‌سافتور هم دور مانده است. تولید ماد بیش از دو سال است که ادامه دارد و قرار است که داستان در پنج جهان منحصربه‌فرد ادامه پیدا کند. بسیاری این ماد را DLC داستانی می‌دانند که با المان از دیمونز سولز ساخته شده است و هنوز زمان انتشار آن اعلام نشده است. می‌توانید به وب‌سایت نکسوس ماد برای دانلود ماد گرافیکی Dark Souls 3 مراجعه کنید.

منبع: Wccftech

نوشته ماد گرافیکی عظیم Dark Souls 3 منتشر شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close